Seksuālās attiecības ir ļoti būtiska attiecību sastāvdaļa, taču cilvēki pēc temperamenta ir dažādi – dažkārt pāri piedzīvo krīzi, jo viņiem ir pārlieku atšķirīgs seksuālais temperaments.

Astrologi apgalvo, ka tieši šīm 3 zodiaka zīmēm ir ļoti karstasinīga un kaislīga daba, turklāt intīmās attiecības viņiem ir nepieciešamas kā gaiss elpošanai.

3. vieta – Skorpions

Publicitātes foto

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji iekarst “no pusvārda”, kad runa ir par intīmajām attiecībām. Parasti tam, lai viņus savaldzinātu un iekārdinātu, nav nepieciešams tam veltīt pārāk daudz pūļu – ja Skorpions pret jums izjūt simpātijas, viņi paši izrādīs iniciatīvu. Attiecībās ar Skorpionu nekad nav garlaicīgi – viņi ir karstasinīgi, prasīgi, bet diemžēl arī ļoti greizsirdīgi.

2.vieta – Auns

Publicitātes foto

Auni ir uguns zīme un viņi patiešām ir tieši tik karsti kā uguns liesma, turklāt dzirksteļo viņi vienmēr. Diemžēl stingri morālie principi Auniem arī ne pārāk patīk, kas, protams, nav pluss, ja vēlaties veidot ar viņiem nopietnas attiecības. Auni bieži iekāro, iemīlas un vispār uzskata, ka dzīvē ir jāizmēģina pēc iespējas vairāk, it īpaši, ja tas attiecas uz tādu patīkamu nodarbošanos kā sekss. Intīmās attiecības pirmajā randiņā vai sekss “pa draugam” viņiem nav nekas īpašs. Lai “pierunātu” Aunu fiziskajai tuvībai, ir nepieciešams tikai piešķilt mazu dzirkstelīti, lai aizdegtu veselu ugunskuru. To var izdarīt, piemēram, atklāti flirtējot, jo “mājienus” Auni var arī nesaprast.

1.vieta – Strēlnieks

Publicitātes foto

Diezgan bieži šīs zodiaka zīmes pārstāvji “lēkā” no vienas gultas uz citu, kolekcionējot savus seksuālos partnerus. Ja vien filmu tēliem būtu jāpiešķir zodiakālās zīmes atbilstība, tad seriāla “Sekss un lielpilsēta” varone Samanta noteikti būtu Strēlnieks. Sekss šai zodiaka zīmei nav kaut kas sakrāts, bet vienkārši lielisks veids, kā pavadīt savu brīvo laiku. Strēlnieki nebaidās eksperimentēt un vienmēr ir gatavi jauniem izaicinājumiem. Taču, ja jūs esat pavadījuši kopā dažas satriecošas stundas un izbaudījuši labāko mīlēšanos savā dzīvē, zvanu no viņiem gaidīt gan nav vērts. Visticamāk, viņi jau ir atraduši sev jaunu partneri.