Šī ir viena no visizplatītākajām tēmām sieviešu un arī vīriešu žurnālos un portālos – kā uzlabot seksuālo dzīvi. Ir nointervēti speciālisti, jautāti viedokļi pāriem, veikta un apkopota statistika – padomu patiešām netrūkst. Un tomēr, visā šajā padomu un ieteikumu jūrā ir 3 galvenie noteikumi, bez kuriem seksuālās attiecības vai nu ar laiku sabojāsies pavisam vai norims līdz “rutīnas” līmenim.

Vai jūs to vēlaties? Protams, ka ne!

Pirmais noteikums: kvalitāte rodas kopā ar pieredzi

Sekss tāpat kā jebkura cita darbība ir praktiska lieta un, protams, ka tas uzlabojas līdz ar pieredzi. Jo vairāk tu ar to nodarbojies, jo vairāk iemācies un atklāj sev. Vairāk iepazīsti kā savu, tā partnera ķermeni un iemācies ieklausīties savās un viņa sajūtās. Galu galā, tu uzlabo savas prasmes teju vai līdz pilnībai. Protams, lai to izdarītu, tev nav jāguļ ar daudziem partneriem, tu to vari iemācīties kopā ar savu vienīgo mīļoto cilvēku.

Otrais noteikums: ieklausies savā partnerī

Attiecību speciālisti ir vienisprātis – spēja ieklausīties un sadzirdēt savu partneri ir laimīgas kopdzīves stūrakmens. Un arī seksā ir tieši tāpat. Lai tu viņu spētu padarīt laimīgu un apmierinātu, tev ir jāpazīst viņa vēlmes, viņa ķermenis un viņa emocijas, un protams – arī pretēji.

Trešais noteikums: eksperimentējiet!

Protams, ka seksā tāpat kā attiecībās var iestāties rutīna, it īpaši, ja jūs neizmēģināt neko jaunu. Tu pat iedomāties nespēj, cik daudz apslēptu un tev neatklātu sajūtu slēpj tavs ķermenis! Eksperimentējiet!!! Mainiet mīlēšanās vietas, mainiet seksa pozas, izmēģiniet dažādas erotiskās rotaļlietas – dariet visu, kas jums abiem ir pieņemams un uzlabo jūsu seksuālo dzīvi!