Neapstrīdami, ka ikviena sieviete katru dienu vēlas izskatīties apburoši, neatkarīgi no tā, vai dodas uz darbu vai tikšanos. Lai grims nekļūtu garlaicīgs, visvienkāršāk ir eksperimentēt ar dažādu lūpu krāsu toņiem. Jau šajā ziemā vadošie grima meistari ir nosaukuši 3 vispopulārākos lūpu krāsu toņus, kas padarīs jūs oriģinālu un modernu.

Bēšie toņi

Ja jums patīk dabīgs make-up, tad bēšie toņi ir domāti tieši jums! Izvēloties neitrālās krāsas, uzmanība jāpievērš savam sejas ādas tipam: ja jums ir gaiša āda, jums lieliski derēs visi miesaskrāsas toņi, kā arī gaiši rozā: tie atsvaidzinās jūsu sejas krāsu un nepadarīs to vēl bālāku. Bet tām, kurām ir tumšāka āda, piestāvēs gan abi iepriekš minētie toņi, gan persiku krāsa.

Ogas – no avenēm līdz mellenēm

Brunetēm ideāls variants būs lūpu krāsa ogu toņos: no maigi piesātināta rozā līdz pat melleņu zilganajam. 2018.gada ziemas tendencēs aktuālas ir kā matētās, tā glancētās lūpu krāsas – viss atkarīgs no jūsu stila un patikšanas.

Klasiski sarkanais – vienmēr aktuāls

Vienmēr aktuāls un klasisks – sarkanais. Šāds tonis piešķir vienlaikus klasisku un viegli jutelīgu izskatu. Ja izvēlaties drosmīgo sarkano krāsu, pievērsiet uzmanību savam ādas tipam: jo tumšāka ir jūsu āda, jo tumšākai jābūt lūpu krāsai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem