Neskatoties uz to, ka rudens pirmās nedēļas mūs lutināja ar siltu laiku, jāatzīst, ka tas beidzot ir klāt un ir pēdējais laiks izvēlēties modes tendencēm atbilstošus apavus.

Veidojot pirmo priekšstatu par cilvēku, nereti uzmanība tiek pievērsta tieši apaviem. Tāpēc padomā par to, kā tu vari izskatīties modernāka, atbilstoši jaunākajām modes tendencēm un radīt satriecošu koptēlu.

Šajā rudenī aktuāli ir izteiksmīgi apavu silueti, spilgtas krāsas un oriģināli raksti. Ticiet, klasiskie melnie ādas zābaciņi šoruden vairs nebūs aktuāli, tāpēc labāk ieliec tos skapī līdz citai reizei.

1. Rietumu stila zābaki


Esi gatava šajā rudenī izkāpt no modes standartiem un ierastās pilsēta modes! Šoruden aktuālākā modes tendence ir rietumu stils, tajā skaitā arī rietumu stila zābaki. Protams, tiem nav jābūt klasiskajiem kantrī stila zābakiem ar bārkstīm un sprādzēm. Esi racionāla un pievērs uzmanību faunas motīviem uz tiem vai spilgtām krāsām. Pat, ja neesi šī stila piekritēja, garantējam, ka šie zābaki izskatīsies lieliski kopā gan ar džinsu biksēm, gan svārkiem, gan kleitas.
aaa

sss

2. Sportiska stila apavi

ggg

Sportiska stila apavi modē ir jau labu laiku, turklāt vērojot pasaules modes tendences, nākas secināt – jo ekstravagantāki sporta apavi, jo stilīgāki un tendencēm atbilstošāki tie ir. Rudenim izvēlies sportiska stila apavus klasiskā baltā krāsā, kas akcentēti ar kādu citu spilgtu krāsu vai elementu, ir uz augstas zoles un nebūt neizskatās pēc tradicionāliem sporta apaviem. Šādi apavi piestāvēs visām apģērbu kombinācijām, gan kombinējot tos ar džinsu biksēm, gan ar sievišķīgām kleitām.
ddd

fff

3. Spilgtas krāsas

hhh

Jau pērn modē nāca dažādu garumu tā saucamie zeķzābaki un izteiksmīgas kurpes. Šogad šie apavi vēl joprojām ieņem augstas pozīcijas rudens modes tendencēs, turklāt tie ir izteikti spilgtās krāsās. Ierastos melnos ādas zābakus nomaini pret, piemēram, spilgti oranžiem vai dzelteniem. Izmanto spilgtas krāsas apavus, lai akcentētu smagnējos adījumus un rudenī tik ierastos tumšos toņus apģērbā. Neaizmirsti par sarkano krāsu, jo tā ir mūžīgā klasika.

mmm

iii