Kokteilis
Mīli

TOP 3 mīti par sieviešu un vīriešu attiecībām0

Publicitātes foto

Laiki mainās un tieši tāpat mainās arī pāru savstarpējās attiecības. Lasiet par visbiežāk sastopamajiem mītiem divu cilvēku attiecībās, kas mūsdienās vairs neatbilst patiesībai.

1. Attiecības ir smags darbs

Frāze, protams, ir pareiza, taču, aizdomājoties šķiet, vai patiešām attiecības, kurās katra diena ir kā smags darbs ir nepieciešamas? Ir jāsaprot, ka attiecībām ir vērtība tikai tādā gadījumā, ja jūs piedzīvojat gan priekus, gan bēdas, nevis nemitīgi risinat problēmas. Atcerieties, ka attiecībām ir jāsniedz gandarījumu gan vienam, gan otram partnerim, nevis jārada jaunas grūtības.

2. Vīrieši baidās no stiprām sievietēm

Mūsdienu sabiedrībā šis fakts patiešām ir mīts. Šodien no stiprām sievietēm baidīties varētu ja nu vienīgi vāji vīrieši. Šodien viņi daudz labprātāk vēlas sev blakus redzēt līdzvērtīgas partneres, nevis iedomātas laumiņas. Aizvien biežāk nopietnām attiecībām vīrieši izvēlas par sevi pārliecinātas sievietes, kas zina, ko dzīvē vēlas sasniegt.

3. Visas sievietes sapņo apprecēties

Un šis, šķiet, ir mūžīgais stereotips, ka jebkuras sievietes dzīves mērķis ir kāzas, turklāt pēc vecā ieraduma tiek kultivēts viss, kas ar to ir saistīts. Mūsdienīgas sievietes jau sen vairs savas dzīves prioritātēs precības neizvirza par savu pašrealizācijas mērķi.

Atcerieties, svarīgi ir tas, kas tieši jums ir nozīmīgs attiecībās, nevis kādam citam, it īpaši, sabiedrībai, kas dzīvo stereotipos.

LA.lv