Kokteilis
Mīli

TOP 3 intīmi jautājumi, kurus ir svarīgi pārrunāt pirms kopdzīves uzsākšanas0

Foto: Shutterstock

Kopdzīves uzsākšana attiecībās viennozīmīgi ir viens no atbildīgākajiem soļiem, domājot par nopietnām un stabilām ilgtermiņa attiecībām. Taču, pirms kopdzīves uzsākšanas būtu svarīgi noskaidrot pāris būtiskus jautājumus, lai nākotnē izvairītos no nevajadzīgām domstarpībām. Svarīgi pārrunāt nevien tādas ikdienišķas nianses par to, kā apmaksāsiet dzīvokļa komunālos maksājumus un kā sadalīsiet pienākumus, lai mājokli uzturētu labā kārtībā, bet jums arī jāiepazīst vienam otru pēc iespējas labāk.

Esot attiecībās, bet nedzīvojot kopā, partneri nereti ieslīgst rozā briļļu periodā, kā rezultātā jūs nepamanāt un neiepazīstat tās partnera īpašības, kas ikdienā var šķist kaitinošas. Turklāt, uzsākot kopdzīvi, agrāk vai vēlāk, jūs iepazīsiet viens otra patieso personību.

Un tomēr, ir dažas diskusijas un jautājumi, par kuriem pāri pilnībā aizmirst pirms kopdzīves uzsākšanas. Vēl jo vairāk, šie jautājumi lielā mērā ir saistīti ar vienu no attiecību svarīgākajiem pamatelementiem – seksu. Nav svarīgi, jūsu attiecības ilgst mēnesi, gadu vai desmit, jums joprojām ir jāsaprot, ka intimitāte un seksuāla tuvība attiecībās ir ļoti svarīga. Jo intīmākas un emocionālākas kļūs jūsu seksuālās attiecības, jo emocijām un pieredzēm bagātāka kļūs jūsu seksuālā dzīve, jo uzticamākas un stabilākas būs jūsu attiecības ikdienā. Tāpēc esam apkopojuši TOP 3 jautājumus, ko ir svarīgi uzdot partnerim pirms jūs uzsākat kopdzīvi.

1. Kas jūs uzbudina un rada iekāri?

Uzsākot kopdzīvi, jums ir jāapzinās, kas ir tas, kas rada jūsos patīkamas sajūtas un emocijas, kas jūs atbrīvo no ikdienas stresa, kas jūs uzbudina un kas rada iekāri. Jums jābūt pārliecinātiem, kāds ir visefektīvākais veids, kā uzbudināt mīļoto partneri, lai nekavējoties ļautos emocionāli kaislīgam tuvības mirklim. Turklāt, jums jābūt pārliecinātiem, kā parūpēties par mīļoto un apmierināt viņu vēlmes.

2. Cik bieži jūs vēlaties nodarboties ar seksu?

Šis ir ļoti būtisks moments, jo nopietnās ilgtermiņa attiecībās jums jāspēj piepildīt mīļotā partnera cerības. Sekss attiecībās ir ļoti svarīgs, tas ir veids, kā jūs spējat iemantot papildu emocionālo saikni, iepazīt viens otru vēl vairāk un atklāt viens otra slēptākās vēlmes un fantāzijas. Tieši tāpēc jums abiem ir jābūt gataviem runāt par intīmo attiecību biežumu, atklāti paust savas vēlmes, regulāri intīmajā dzīvē ieviešot ko jaunu un eksperimentējot.

3. Kādas ir jūsu spilgtākās seksuālās fantāzijas?

Brīdī, kad uzsākat kopdzīvi, jūs abi nokļūstat kopīgā, privātā telpā, kurā neviens jūs neredzēs, nedzirdēs un netraucēs. Šis ir īstais brīdis, lai uzzinātu viens otra spilgtākās seksuālās fantāzijas. Vēl jo vairāk – izmēģiniet tās, pat ja tās ir pavisam muļķīgas. Izmēģiniet lomu spēles, intīmās rotaļlietas. Tas ir veids, kā jūs paspilgtināsiet ne tikai seksuālo dzīvi, bet arī savu ikdienu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
42 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
5 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
21 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas