Starp 12 zvaigžņu pārstāvjiem, pēc astrologu domām, ir tikai trīs zodiaka zīmes, kuru harizmas spēks ir neizmērojams. Kuri tie ir?

1. Vērsis

Vērši ir ārkārtīgi harizmātiskas personības, turklāt, paši bieži to nemaz neapzinās. Viņu trumpis ir spontanitāte, un arī attiecībās, viņš zina visu par tuvību, turklāt dara to intuitīvi! Viņš ir spējīgs radīt vienreizēju atmosfēru (taisnības labad jāteic – arī tikpat veiksmīgi to izpostīt!) un likt justies savam partnerim īpašam. Vēršu acu skatiens ir silts, tāpēc bieži vien viņi piesaista pat to cilvēku uzmanību, kuri nemaz nemeklē jaunus draugus vai attiecības.

2. Dvīņi

Dvīņiem pretoties ir patiešām grūti. Viņi mīl šīs psiholoģiskās spēlītes – kādu savaldzināt! Kā likums, Dvīņi parasti ir arī ļoti izskatīgi. Turklāt viņi katram “upurim” atrod pareizo pieeju – ja cilvēks nav “iekritis” uz viņa tēlu, tad viņi to tikpat meistarīgi pieveic ar sarunām un intelektu. Ja Dvīņi grib kādu iegūt savā “varā”, viņi vienmēr ir pozitīvi un aizraujoši sarunu biedri.

3. Skorpions

Skorpions izceļas gan ar acu skatienu, gan izcilajām manierēm. Pateicoties intuīcijai, kas tam piemīt, viņš automātiski zina, kā ar konkrēto cilvēku runāt, kā pret viņu izturēties un ko no viņa gaidīt. Tiesa, Skorpions ir arī ārkārtīgi sarežģīta zodiaka zīme, kas saviem tuviniekiem un draugiem mēdz sagādāt ne mazums problēmu un reizēm pat asaru. Un tomēr brīdī, kad jūs šo cilvēku satiktu pirmo reizi, viņa valdzinājums ir patiesi neizmērojams.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem