Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 emocionāli visnestabilākās zodiaka zīmes0

Foto: Unsplash

Protams, gandrīz ikvienam cilvēkam reizēm ir grūti kontrolēt savas emocijas, taču astrologi atklājuši, kurām zodiaka zīmēm tās kontrolēt ir nevis vienkārši grūti, bet teju neiespējami. Viņi ātri aizsvilstas un viņu emocijas gāžas kā neapturama lavīna…

Lūk, šīs 3 zodiaka zīmes vissliktāk spēj valdīt pār savām emocijām:

3.vieta: Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji tikai mazliet piekāpjas pārējo divu vietu laureātiem. Viņi bieži nokļūst dažādās konfliktsituācijās, un viņiem patīk redzēt šo “pasauli liesmās”. Dēļ tā, ka viņiem ir grūti turēt sevī dažādas emocijas (lielākoties dusmas), viņi vienmēr uzbrūk pirmie! Skorpioni nebaidās attiecības skaidrot arī publiskās vietās. Ja jums ir gadījusies situācija, ka esat nokļuvis Skorpiona spīlēs, centieties izturēties pēc iespējas mierīgāk, nemēģiniet cīnīties pretī – tas visu tikai pasliktinās.

2.vieta: Lauva

Vajag tikai aizskart Lauvas patmīlību (kaut vai nejauši) un tu kļūsi par viņa pusdienām. Lauva uz tevi metīsies burtiski kā džungļu dzīvnieks, kas vēlas tevi apēst. Šādā situācijā tava vienīgā vēlme būs nokļūt drošā automašīnā, jo tu jutīsies kā esot safari – Lauva ir aiz tavas mašīnas loga (bet tu vismaz tur jūties drošībā). Citās situācijās šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir stabili un racionāli, taču tad, kad runa ir par viņu ego, tad jums var klāties ļoti, ļoti plāni.

1.vieta: Auns

Auns ir uguns zīme un tas visu izsaka – viņi viegli aizsvilstas un tas var notikt jebkurā mirklī. Auni ir ārkārtīgi impulsīvi cilvēki, kas, protams, nesola neko labu. Viņiem ir vajadzīgs daudz, daudz laika un prakses, lai iemācītos apslāpēt savu liesmu dažādās situācijās. Ne visi ir pazīstami ar Auna dusmām, izmisumu vai jebkurām citām emocijām, kuras viņi pauž tagad, tūlīt un jebkur. Sadzīvot kopā ar šādu cilvēku var tikai tie, kas apzinās, ka šī liesma ir kā sprādziens – sākumā tā ir ļoti, ļoti karsta, bet jau pēc mirkļa tā apdziest – pati par sevi.

LA.lv