Kokteilis
Dzīvo

TOP 3 drāmu karalienes saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Katrs no mums kādā dzīves situācijā ir pārspīlējis ar savu reakciju, parādot tik vētrainas emocijas, ka nereti sabīstamies mēs paši. Un tomēr, starp 12 zodiaka zīmju pārstāvjiem ir 3 zodiaki, kuros dzimušās sievietes varētu nešaubīgi dēvēt par dramas karalienēm.

Vai atpazīsiet sevi?

1. Vēzis

Sieviete – Vēzis ir pieradusi ikdienā tikt galā ar savām emocijām un to viņai ir daudz, taču dažreiz tas nākas grūtāk, nekā ieraksti. Pārvērst viņas no kaprīzām princesēm līdz upura lomai un pēc tam vēl līdz ļaunai raganai spēj jebkas: sentimentāla filma, nolupusi nagu laka, kolēģes “nepareizs” skatiens vai pusdienu piedāvājums kafejnīcā, kur nebija ēdiena, ko viņa bija iecerējusi apēst tieši šodien. “Pasaules gals” šo sieviešu izpratnē ir atkarīgs no tā, cik daudz spēka un emociju tajā dienā ir viņām aiztaupīts.

2. Strēlnieks

Šīs sievietes vairumā gadījumu ir ļoti optimistiskas un uz jebkuru situāciju prot paraudzīties entuziastiski. Un drāmas karalienes viņas nav tāpēc, ka kaut kur saskata arī kaut ko negatīvu, bet tāpēc, ka bieži vien grib izdarīt vienlaicīgi visu. Turklāt ātri. Kā nojaušat, vairumā gadījumu tā nenotiek un tas viņas spēj satracināt līdz baltkvēlei. Gluži vienkārši viņas grib visu un uzreiz, bet tas, ka dzīvē tā nenotiek, viņām neinteresē. Varbūt ir vērts pamēģināt uz saviem mērķiem iet lēnām, pārdomāti un plānoti?

3. Ūdensvīrs

Ārēji šīs sievietes ir ļoti nosvērtas un mierīgas, turklāt arī radošas personības. Izliekoties, ka viņu dzīvē viss ir lieliski, viņas bieži bēg no problēmām. Šie uzkrātie pārdzīvojumi viņas viegli pārvērš par drāmas karalienēm. Šāda sieviete var kļūt neiejūtīga, auksta, var nereaģēt uz apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumiem – vienā vārdā sakot, viņa kļūst par īstu Sniega karalieni, kurai trūkst jūtu, kaut patiesībā tā nemaz nav.

LA.lv