Kokteilis
Stilo

TOP 17 neaizmirstamākie slavenību tērpi “Grammy” ceremonijā0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

2019. gada “Grammy” ceremonijas nakts bija piesātināta ar krāšņiem, kaislīgiem un arī dažiem neveikliem mirkļiem. Pasaules mēroga slavenības pošoties ceremonijai, nolēma būt pārdrošākas nekā jebkad. Jāatzīst, ka uz sarkanā paklāja varēja manīt ne vien krāšņus un elpu aizraujošus tērpus, bet arī tādus, kas neviļus liek iezagties smaidam sejā.

Mēs apkopojām TOP 17 neaizmirstamākos slavenību tērpus “Grammy” ceremonijā:

1. Neaizmirstamākais vakara tērps: Cardi B zīmola “Mugler” tērpā

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Šī sieviete nudien pārsteidza ikvienu. Cardi B grandiozā tērpa izvēle sarkanā paklāja ceremonijai ierindo viņu ekstravagantāko un neaizmirstamāko tērpu TOPa pirmajā vietā. Dziedātāja bija izvēlējusies zīmola Mugler kleitu no 1995. gada kolekcijas “Venēras dzimšana”.

2. Lielākā izlaušanās: Lēdija Gāga zīmola “Celine” kleitā

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Lēdijas Gāgas sarkanā paklāja ceremonijas tērps izpelnījās ne vienu vien kritisku piezīmi, jo, iespējams, kleitas volāns izskatās tā, it kā būtu piešūts pēdējā brīdī, lai glābtu pārplīsušu kleitu. Taču tā ir tikai mūsu versija!

3. Vakara grandiozākais pārsteigums: Mišela Obama

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Nenoliedzami Mišelas kāpšana uz skatuves sajūsmināja neskaitāmus ceremonijas skatītājus. Turklāt viņa izskatījās žilbinoši savā mirdzošajā bikškostīmā. Un slavenību ielenkumā viņa pati mirdzēja kā zvaigzne.

4. Vakara aprunātākais aksesuārs: Dženifera Lopesa zīmola “Ralph & Russo” tērpā

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Dženifera Lopesa vienmēr mācējusi pārsteigt ar grandioziem tērpiem un satriecošu augumu. Arī “Grammy” ceremonijā viņa bija savā elementā. Elegantā cepure un dārglietas, brīdī, kad Lopesa kāpa uz skatuves, mirdzēja tā, it kā viņai būtu pašai savs disko. Taču Lopesas lielā platmale liedza viņai iespēju tuvoties (burtiskā nozīmē) cilvēkiem, tāpēc, iespējams, liela daļa sabiedrības tagad viņu uzskatīs par mazliet snobisku, jo sava tērpa dēļ viņa vienkārši nespēja atbildēt Mišelai Obamai ar siltu apskāvienu.

5. Vakara seksīgākais tērps: Keitija Perija zīmola “Balmain” tērpā

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Šie svārki ir patiesi sirreāla izvēle tik nozīmīgam notikumam kā “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonija. Tie izskatās satriecoši, ir seksīgi un ikviens vēlējās tiem pieskarties.

6. Vakara atturīgākais tērps: Kamila Kaveljo zīmola “Armani Prive” kleitā

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Iespējams, šķiet amizanti tik mirdzošu, atkailinātu un spilgtu tērpu nosaukt par atturīgu. Taču, ņemot vērā dziedātājas pagātni, jāsecina, ka šāda tērpa izvēle liecina par viņas pieaugšanu. Kamila no protestējošas pusaudzes kļuvusi par elegantu sievieti.

7. Vakara sarežģītākais tērps: Kailija Dženere zīmola “Balmain” tērpā

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Tik sarežģītu tērpu “Grammy” ceremonija vēl nebija piedzīvojusi. Neierasta žakete, neierasta apģērbu kombinācija, tomēr elegantas un sezonai aktuālas krāsas.

8. Vakara spožākais eņģelis: Džanella Monē zīmola “Jean Paul Gaultier” kleitā

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Džanellas izvēlētais apģērbs norāda uz sezonas aktualitātēm modē, vēršot uzmanību uz to, ka ģeometriskas formas ir stilīgas

9. Vakara labākais uzvalks: Brandi Carlile

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Lielisks piegriezums, nevainojami izšuvumi un satreicošs koptēls. Lūk, sieviete, kura izvēlējusies satriecošu uzvalku, dodoties uz “Grammy” ceremoniju.

10. Vakara gaišākais tērps: Heidija Kluma

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Heidija nu jau pārtraukusi modeles karjeru un nolēmusi pievērsties TV žurnālistikai. Vai tiešām šāda tērpa izvēle bija veids, kā atgriezties sabiedrības redzeslokā?

11.Vakara potenciālais interjera priekšmets: Annie Clark

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Ne viens vien ceremonijas dalībnieks un skatītājs uzdeva jautājumu, vai dziedātājas tērps nav veidots no aizkulišu aizkariem?

12. Vakara zaļākais tērps: Tracee Ellis Ross zīmola “Ralph & Russo” kostīmā

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Nenoliedzami aktrisei piestāv teju visas iespējamās krāsas, un jāatzīst, ka stilizētā čūskas josta izskatās satriecoši. Viens no filmas “Harijs Poters” tēliem Drako Malfojs noteikti būtu vēlējies, lai viņa domubiedri izskatītos tieši šādi.

13. Vakara lielākais pārspīlējums: Ashani

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

14. Elegantākais vakara tērps: Mailija Sairusa

Foto: ZA/SCANPIX/LETA

15. Vakara “mīļākais” tērps: Anna Kendrika zīmola “Ralph & Russo” kleitā

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Anna nudien izskatījās sievišķīga un visnotaļ jauka. Viņas izvēlētais tērps atgādināja par tuvojošos Visu mīlētāju dienu jau 14. februārī.

16. Vakara pamanāmākais kostīms: Andra Day zīmola “Custom Cheng” tērpā

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Andra tik tiešām pārsteidza, izskatoties kā popa princese no septiņdesmitajiem. Spilgta, krāšņa un noteikti pamanāma, taču, jāatzīst, ka šobrīd tomēr dzīvojam citā laika periodā.

17. Vakara satriecošākā princešu kleita:  Bibī Reksa zīmola “Monsoori” kleitā

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Bibī neslēpa to, ka ļoti daudzi  sabiedrībā pazīstami modes mākslinieki atteikušies šūdināt viņai kleitu šai ceremonijai. Un tas tikai tādēļ, ka viņas augums neatbilst “standartam” (tāpat kā viņas prasības). Labā ziņa ir tā, ka viņa izskatījās patiešām satriecoši šajā greznajā, sārtajā kleitā. Sliktā ziņa ir tā, ka viņas tērps atgādināja kleitu no zīmola Giambattista Valli pēdējās apģērbu kolekcijas.

LA.lv