Kokteilis
Mīli

TOP 15 noslēpumi: ko vīrieši nestāsta savām mīļotajām0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Būsim atklāti. Attiecības, īpaši sākuma stadijā, ir ļoti sarežģītas. Tās sākas ar partnera iepazīšanu gan emocionāli, gan seksuāli, tam seko iepazīšanās ar partnera draugiem un ģimeni, visbeidzot tu censties atstāt labu pirmo iespaidu, lai pati iejustos jaunajā vidē un radītu pēc iespējas komfortablāku situāciju.

Lai cik atklātas un uzticamas veidojas attiecība starp tevi un partneri, ir jāatzīst, ka tavam partnerim ir arī sava “bagāža”. Citiem vārdiem – pagātnes pieredze, par kuru ir informēti tuvākie draugi un ģimene. Mirkļos, kad jūs esat kopā dažkārt var rasties neveiklas situācijas, kurās atklājas kaut kas, par ko tu vēl nezini.

Uzzini, ko un kāpēc vīrieši slēpj no mīļotajām sievietēm.

1.Viņi parasti neatklāj, ko domā par tavu izskatu

Sievietes ķermenis viennozīmīgi ir vīriešu skatienu saistošs, jo īpaši, ja tas ir skaists. Sievietes var pieņemties svarā vai gluži pretēji, zaudēt to, vairāku iemeslu dēļ, jo īpaši šajā Instagram modeļu laikmetā.
Vīrieši vizuālās izmaiņas savā sievietē pamana ļoti labi, īpaši, ja tavs ķermenis ir mainījies kopš brīža, kad sākāt satikties. Ja šīs pārmaiņas nav pozitīvas, visdrīzāk viņi nevēlēsies sievieti aizskart, tāpēc savu viedokli, par sievietes izskatu paturēs pie sevis.

2.Viņi nestāsta par problēmām darbā un ģimenē

Foto: Pexels

Visbiežāk vīrieši izskatās pašpārliecināti un gandarīti par savu dzīvi. Viņi vēlas, lai citi domātu, ka viņu dzīvēs viss ir kārtībā arī situācijās, ja tā nav. Ja vīrietim ikdienā nākas uzņemties atbildību darbā, ģimenē, attiecībās ar draugiem un ja rodas kādas problēmas, vari būt droša, ka tas viss vīrietī “uzkrāsies”.

Kad vīrieša emociju kauss ir “pilns”, tas nopietni var ietekmēt arī jūsu savstarpējās attiecības, tāpēc pārliecinies, vai ārpūs jūsu attiecībām, tavam partnerim viss ir kārtībā. Arī tad, ja viņš ir izvairīgs par to runājot.

3.Viņi nav tik sarežģīti, kā šķiet

Tici vai nē, bet vīrieši piedzīvo tās pašas sajūtas, ko sievietes. Atšķirība ir vienīgi tajā, ka vīrieši ne vienmēr to izpauž. Arī viņi, uzsākot jaunas attiecības ir tikpat nobažījušies, kā sievietes, arī viņi nezina, kā darīt “pareizi”.

4.Arī vīrieši dusmojas un ir aizvainojami

Pēc vīriešu loģikas, dažkārt lietas vienkārši nav tā vērtas, lai par tām diskutētu, pat ja tās nokaitina un sadusmo. Visbiežāk vīrieši savas dusmas cenšas paturēt pie sevis, jo viņi nevēlas iesaistīt sievieti strīdā.

5.Viņi nestāsta, ka tikuši krāpti iepriekšējās attiecībās

Foto – Fotolia/ olly

Atceries, ka vīrieši vienmēr vēlas būt pašpārliecināti. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi vīrieši izvairās komentēt savas iepriekšējās attiecības savām partnerēm. Atzīstot, ka viņi tika sāpināti vai krāpti iepriekšējās attiecībās, viņuprāt, sievietei var radīt priekšstatu, ka vīrietis nav spējīgs kontrolēt situāciju, tāpēc viņš labprāt par nemaz nerunā.

6.Viņi neteiks, ka izjutuši simpātijas pret tavu draudzeni vai radinieci

Lai cik nepatīkami tas nebūtu, vīrieši mēdz atzīt, ka izjutuši simpātijas pret kādu no savas partneres draudzeni vai radinieci. Protams, šādu informāciju vīrietis nekad neizpaudīs savai partnerei.

7.Viņš nestāstīs par savām guļamistabas fantāzijām un fetišiem

Foto: Fotolia/Demian

Iespējams, viņš mīl tavas pēdas. Varbūt viņš vai mirst nost no vēlmes izmēģināt kādu seksa rotaļlietu. Parasti vīrieši neuzdrīkstas runāt ar partneri par savām seksuālajām fantāzijām un vēlmēm, ko viņi vēlētos izmēģināt.

Saziņa ir attiecību pamatā. Izstāsti savam partnerim, kas tev patīk un ko tu vēlies pamēģināt, iespējams, tas ļaus atraisīties arī viņam un pilnībā izmainīs jūsu seksuālo dzīvi.

8. Viņš neizpaudīs draugu viedokli par tevi

Neskatoties uz to, ka ikdienas dzīvē pats svarīgākais ir tas, ko tavs vīrietis domā par tevi, ir tikai normāli, ja tevi interesē viņa draugu un ģimenes viedoklis. Ne vienmēr viņa draugi un ģimenes locekļi ir spējīgi tevi pieņemt, tāpēc šādā situācijā vīrietis draugu un radu replikas patur pie sevis.

9. Viņi nelabprāt dalās ar savām tālruņu parolēm

Lai arī cik tuvas un uzticamas būtu attiecības, katra no mums vēlas arī nedaudz privātuma. Vīrieši šajā ziņā nav izņēmums. Neatkarīgi vai viņi dara kaut ko slēpjamu vai nē, vīrieši nevēlas, lai viņu partneres varētu piekļūt viņu tālrunim vai interneta pārlūkošanas vēsturei.

10. Viņi nestāstīs par savām bērnības traumām

Tu noteikti ļoti labi zini, kā ir, ja bērnībā ir nācies piedzīvot sāpīgus mirkļus un traumas. Visbiežāk vienīgā vēlme ir šīs atmiņas izmest no prāta un vienkārši aizmirst, jo pretējā gadījumā tās rada nepatīkamas atmiņas un ciešanas. Tavs mīļotais vīrietis nav izņēmums.

11. Viņi nestāsta, ko darīja pagājušajā naktī

Foto: Shutterstock.com

Varbūt viņš bija striptīza klubā vai varbūt aizkavējās bārā kopā ar draugiem. Visbiežāk vīrieši izvairās savām partnerēm stāstīt par iepriekšējās nakts uzdzīvi kopā ar draugiem.

12. Viņi neteiks, ja nebūs pārliecināti par jūsu attiecībām

Lai arī tas varētu šķist dīvaini, vīrieši bieži vien nav pārliecināti, kādas nākotnē būs jūsu attiecības. Tā vietā, lai situāciju izrunātu, viņi ir gatavi nogaidīt, lai redzētu vai šī mulsinošā iekšējā sajūta pāries.

13.Viņi nestāstīs par savu reālo finansiālo situāciju

Pieaugušu cilvēku dzīve ir sarežģīta – tik daudz dažādu rēķinu, maksājumu un pienākumu. Problēmas rodas brīdī, ja finansiālie līdzekļi ir nepietiekami. Šādā situācijā stāstīt apkārtējiem par savām finansiālajām problēmām ir diezgan nervus kutinoši. Vīrieši jūtas tieši tāpat tajos brīžos, kad runa ir par finansiālām problēmām. Tā vietā, lai radītu saspīlētu situāciju attiecībās, viņi šo informāciju visdrīzāk paturēs pie sevis un mēģinās rast risinājumu.

14. Viņi nestāstīs, ja būs saglabājušās jūtas pret bijušo

Foto: Pexels

Šķiršanās vienmēr ir sarežģīta un grūta, turklāt, lai cik dīvaini nebūtu,  vīriešiem dažkārt aizmirst iepriekšējo partneri ir krietni grūtāk. Un lai arī pēc šķiršanās, vīrieši mēdz uzsākt jaunas attiecības, tas ne vienmēr nozīmē, ka viņi ir tikuši pāri savām iepriekšējām attiecībām, par ko jaunajai partnere, protams, viņi nestāsta.

15. Viņi nestāsta par savu draudzību ar skaistā dzimuma pārstāvēm

Būt greizsirdīgai uz partnera draudzenēm, ir sievietes dabā. Šī greizsirdība neizzūd pat brīžos, kad esi pavisam pārliecināta, ka vari uzticēties viņam. Vairums vīriešu atzīstās, ka savām partnerim par šādām draudzībām nestāta, jo parasti sievietes to vienkārši nesaprot.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv