Kokteilis
Apbrīno

Top 10 nākotnes kinozvaigznes. Viņi vēl liks par sevi runāt!0

Publicitātes foto

Katru gadu Holivudā un tai līdzās esošajās „zvaigžņu fabrikās” uzmirdz zvaigznes: no pavisam jaunām līdz gana pieredzes bagātām, no gaidītām un tādām, kas ir pārsteigums visiem, no tādām, kas uzmirdz tikai reizi līdz zvaigznēm, kurām lemts spīdēt gadu desmitiem. Ik gadu žurnāla „Elle” kinokritiķi izvēlas desmit, viņuprāt, visperspektīvākos aktierus un aktrises, kuriem ir visas izredzes izveidot jaunu Holivudas kino eliti.

Nr. 10. Milija Bobija Brauna (13 gadi)

Pirms diviem gadiem debitējot kompānijā „Netflix”, divu sezonu laikā seriāls „Dīvainas lietas” („Stranger Things”) kļuva par sertificētu popkultūras fenomenu, bet tā jaunatklājums, Andalūzijā dzimusī Brauna, mērķē kļūt par daudzsološu zvaigzni – ja ne ar Aktieru ģildes balvas nominācijām, tad ar lomām britu rokgrupas „The XX” klipā un ilgi gaidītajā „Godzillas” („Godzilla”) turpinājumā.

Publicitātes foto

Nr. 9. Eštons Sanderss (22 gadi)

„Oskarotā” filma „Mēnesgaisma” („Moonlight”) pastiprinātu uzmanību piesaistīja visiem sešiem mazpazīstamajiem aktieriem, kuri spēlēja galvenās lomas, bet vislielākās dividendes šobrīd ir izvilcis Sanderss – Berija Dženkinsa filmā lieliski nospēlējot stūrainu pusaudzi, viņš tagad filmējas filmas „Stabilizators” („The Equalizer”) turpinājumā un režisora Rūperta Vaita („Pērtiķu planētas sākotne” („Rise of the Planet of the Apes”) zinātniskās fantastikas trillerī.

Publicitātes foto

Nr. 8. Saša Leina (22 gadi)

Uz vietas nestāv arī Leinas karjera – vēl vienas no nekurienes uzradušās aktrises, kuras loma filmā „Amerikāņu saldumiņš” („American Honey”) kļuva par debiju profesijā. Tuvākajos afroamerikāņa un maori biseksuālās meitas plānos ir pusducis interesantu projektu, ieskaitot režisora Bena Vitlija („Virsotne” („High-Rise”), „Lodes pa gaisu” („Free Fire”)) jaunāko filmu un filmas „Ellespuika” („Hellboy”) rimeiku.

Publicitātes foto

Nr. 7. Džeks Laudens (27 gadi)

Anglis paguvis iespiesties atmiņā ar vairākām ievērības cienīgām lomām britu televīzijas miniseriālos, piemēram „Karš un miers” („War&Peace”), tomēr viņa Holivudas karjera zemo startu uzņēma ar filmas „Denkerka” („Dunkirk”) iznākšanu uz lielajiem ekrāniem. Priekšā – daudzsološa vēsturiskā drāma „Marija – Skotijas karaliene” („Mary Queen of Scots”).

Publicitātes foto

Nr. 6. Heilija Lū Ričardsone (22 gadi)

Ričardsone sākotnēji nofilmējās otrā plāna lomās tādās filmās kā traģikomēdijā „Gandrīz septiņpadsmit” („The Edge of Seventeen”) un trillerī „Sašķeltais” („Split”), un tikai tad viņai tika piedāvāta galvenā loma kritiķu augsti novērtētajā drāmā „Kolumbusa” (“Columbus“). Šogad amerikāņu aktrise parādīsies vēl trīs filmās – tostarp, pirmskara Holivudas stila ikonas Luīzes Bruksas lomā.

Publicitātes foto

Nr. 5. Anja Teilore- Džoja (21 gads)

Teilore-Džoja jau ir nopelnījusi, ka par viņu runā. Tik ļoti mērķtiecīga izrādījusies viņas rāpšanās jaunās „kliedziena karalienes” tronī, sākot ar filmām „Ragana” („The Witch”) un „Morgana” („Morgan”), kā arī ar filmu „Sašķeltais” („Split”) un izskatās, ka šis virziens tikai uzņem apgriezienus: Anjas rindas kārtībā ir filma „Jaunie mutanti” („The New Mutants”), kas tiek reklamēta kā šausmu filma un, protams, „Glass” – iespējams, visgaidītākā režisora M. Naita Šamalana filma, kas uz lielajiem ekrāniem iznāks 2019. gadā.

Publicitātes foto

Nr. 4. Timotijs Šalamē (22 gadi)

Ne pirmo reizi uzmirdzot te šur (filma „Starp zvaigznēm” („Interstellar”), te tur (seriāls „Svešais starp savējiem” („Homeland”)), bet pa īstam sevi piesakot galvenajā lomā melodrāmā „Sauc mani savā vārdā” („Call My by Your Name”), Šalamē nule kā sapratis, ka atrodas tādu „Zelta globusa” nominantu vidū kā Denjels Dejs – Lūiss, Gerijs Oldmens, Toms Henkss un Denzels Vašingtons. Un tas ir tikai sākums, jo viņam priekšā ir lomas gan pie Vudija Allena, gan Skota Kūpera. Jā, arī „Oskara” nominācija.

Publicitātes foto

Nr. 3. Tatjana Maslani (33 gadi)

Kanādiešu aktrise vairāku sezonu garumā ir spēlējusi ne vienu un pat ne divas, bet teju desmit lieliskas lomas televīzijā (seriālā „Tumšais bērns” („Orphan Black”), saņemot par to „Emmy” balvu kā labākā dramatiskā aktrise. Un izskatās, ka viņa savu daudzveidīgo aktrises talantu lieliski liek un liks lietā gan kino (nesenā drāma „Stiprāks” („Stronger”), Karīnas Kusamas trilleris), gan televīzijā (jaunā režisora Raiena Mērfija antoloģija).

Publicitātes foto

Nr. 2. Lūkass Hedžess (21 gads)

Pagaidām vienīgais šajā reitingā „oskarotais” nominants, kurš Holivudas elitē iebrāzās ar bēdu mākta pusaudža lomu filmā „Mančestra pie jūras” („Manchester by the Sea”), bet vēl pēc gada rotāja uzreiz divu favorītfilmu – „Lady Bird: Laiks lidot” („Lady Bird”) un „Trīs paziņojumi pie Ebingas Misūri štatā” („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”) – aktieru sarakstu. Tuvākajā nākotnē – lomas pie režisoriem, kuri savulaik arī bijuši aktieri – Džoela Edžertona un Džona Hilla.

Publicitātes foto

Nr. 1. Daniels Kaluja (28 gadi)

Un visbeidzot neviens neapturēs spožo un godam nopelnīto angļa Kalujas karjeras augšupeju, kurš jau sen ir pazīstams pēc epizodiskās lomas mini seriālā „Melnais spogulis” („Black Mirror”), bet izskatās, ka pērn viņš paliekošu slavu ieguvis uz ilgu laiku. Galvenā loma satīriskajā šausmu filmā „Prom!” („Get Out”) Danielam jau atnesusi „Zelta globusa” nomināciju un Aktieru ģildes balvu, bet šogad viņu redzēsim „Melnajā panterā” („Black Panther”) un jaunajā Stīva Makvīna filmā.

Publicitātes foto
LA.lv