Sievietes iespējams domā, ka viņas valda pār pasauli, taču tas nenozīmē, ka viņa pieņem vislabākos lēmumus guļamistabā.

Lūk, 10 biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj guļamistabā:

1. Viņa izliekas, ka neko nejūt, lai gan patiesība ir pilnīgi pretēja. Protams, dažkārt arī sievietes pārguļ ar vīriešiem, pret kuriem neko nejūt, taču, ja tev šis vīrietis patīk, neslēp savas emocijas.

2. Viņa izliekas, ka gūst orgasmu. Vīrieši nav muļķi un saprot, ka tēlo. Galvenokārt tāpēc, ka šajā brīdī skaņas, kustības un ķermeņa valoda izskatās mākslīga.

3. Viņa domā par daudz. Guļamistaba pilnīgi noteikti nav tā vieta, kur skaidrot attiecības. Vēl jo vairāk, intīmi brīži nav tie, kuru laikā skaidrot attiecības. Šāda uzvedība attiecības tikai pasliktina.

4. Viņa neizrāda vēlmi mīlēties. Katrs vīrietis novērtēs, ja viņa sieviete izrādīs seksuālu interesi par viņu. Galu galā, vīrietim nav jābūt vienīgajam, kurš uzsāk priekšspēli.

5. Viņa uztraucās par to, kā izskatās. Tu vari būt droša, ka brīžos, kad esi kaila sava partnera priekšā, viņu neuztrauks tas, vai tavas skropstas ir uzkrāsotas un vai kopš pēdējās mīlēšanās reizes es pieņēmusies svarā par pāris gramiem.

6. Viņa ir garlaikota. Tev jāpiekrīt, ka labs sekss nekad nav garlaicīgs, tāpēc, ja jūties garlaikota, ņem grožus savās rokās un dari visu, lai jums vairs nebūtu garlaicīgi.

7. Viņa izvairās no seksa menstruāciju laikā. Ir muļķīgi domāt, ka sekss menstruāciju laikā nav iespējams. Viss kas nepieciešams, ir dvielis. Turklāt tas var būt tikpat jautrs kā sekss ikdienā. Atceries, ka sekss menstruāciju laikā palīdzēs mazinās krampjus.

8. Viņa ir klusa. Nav nekā sliktāka, kā klusa sieviete seksa laikā. Balss ir tā, kas palīdz vīrietim pārliecināties par to, ka gūsti baudu.

9. Viņa nesniedz orālo seksu. Jau sen ir pagājis laiks, kad orālais sekss attiecībās tika uzskatīts par nepiedienīgu un pazemojošu. Vīrieši mīl entuziastiskas sievietes, turklāt orālais sekss rada daudz intīmākus brīžus un satuvina partnerus.

10. Viņa zaudē humora izjūtu. Arī seksa laikā iespējams smieties un ķircināt vienam otru. Turklāt vari būt droša, ka tas pastiprinās uzticēšanos un emocijas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.