Kokteilis
Apbrīno

TOP 10 fakti par Keitu Midltoni un Meganu Mārklu: viņas ir ļoti atšķirīgas0

Foto: EPA (LETA)

Viena ir angliete, otra amerikāniete. Keita kalpo karaliskās ģimenes pienākumiem un tradīcijām, kamēr Megana ir gatava sagraugt šīs gadsimtu tradīcijas un mainīt karalisko ģimeni uz visiem laikiem. Keita Midltone un Megana Mārkla ir ļoti skaistas, stilīgas un izcilas sievietes, kas dzīvo gluži vai pasakā. Bet viens ir skaidrs – Megana Mārkla nekad nelīdzināsies Keitai.

Esam apkopojuši TOP 10 lietas, kas atšķir daiļās karaļnama sievietes:

1. Stila izjūta

Foto: PC/SCANPIX/LETA

Gan Keita, gan Megana abas divas ir stila ikonas, un teju katru dienu internetu sajūsmina ar satriecošiem tērpiem. Kembridžas hercogiene vienmēr redzama ļoti klasiskos tērpos un saskaņotas līdz pēdējai detaļai. Turklāt Keita lielākoties izvēlas Anglijas zīmolu un dizaineru tērpus, tādus kā Alexander McQueen un Erdem. Tāpat jūs nekad neredzēsiet Keitu ar melnām zeķubiksēm vai vispār bez zeķubiksēm. Savukārt Meganas apģērbu izvēle krasi atšķiras. Viņa turpina ģērbties līdzīgi kā seriālā Ģēnijs uzvalkā. Viņa savos apģērbos izvēlās vairāk seksīgu piegriezumu un mežģīnes. Tāpat viņai nav problēmu sabiedrībā iziet džinsu biksēs un šņorzābakos. Karaliskās ģimenes sievietēm ir jāievēro vairāki ģērbšanās kritēriji, taču Megana daudzus no tiem ir lauzusi. Piemēram, viņa nevalkā zeķubikses.

2. Ģimenes dzīve

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Tradicionālā britu ģimenē dzimusī Keita uzauga Anglijas pilsētā Berkšīrā. Viņai ir ļoti tuvas attiecības ar abiem vecākiem – Kerolu un Maiklu Midletoniem, kas kļuva par miljonāriem uzsākot svinību preču tirgošanu internetā. Savukārt Meganas māte ir afroamerikāniete, bet viņas tēvam ir īru-holandiešu izcelsme. Megana ir dzimusi un augusi Kalifornijā. Turklāt, viņas vecāki šķīrās, kad Mleganai bija vien 6 gadi. Meganas mātei Dorijai Reglendai ir maģistra grāds sociālajās zinātnēs un viņa strādā par psihoterapeiti. Taču viņas tēvs – Tomass Mārkls ir godalgots filmu režisors. Megana bieži manīta kopā ar savu māti, taču savu tēvu viņa uzskata par nožēlojamu.

3. Izglītība

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Keita ar lielisku diplomu absolvēja Sentendrūsas Universitāti, Skotijā. Viņa ieguva grādu vēstures un mākslas zinātnē. Studiju laikā, Skotijā viņa arī iepazinās un uzsāka attiecības ar princi Hariju. Megana savukārt absolvējusi Ziemeļrietumu Universitāti, kur studēja teātra mākslu un starptautiskās attiecības.

4. Attiecības ar māsu

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Keitas māsa Pipa ir arī viņas labākā draudzene. Viņas vienmēr bijušas nešķiramas. Pipa ir bijusi līdzās visos Keitas svarīgākajos dzīves momentos, gan kāzu plānošanā, gan bērnu gaidībās, gan pašās kāzās. Turklāt viņas uztur kontaktu arī ikdienā. Savukārt Meganas pusmāsa Samanta ir ļoti alkatīga un pat ļauna. Viņa šobrīd raksta grāmatu par Meganu un tā noteikti nav Meganai glaimojoša. Turklāt, tieši Samanta medijiem regulāri izpauž nepatiesu informāciju par Meganu Mārklu, un viņas attiecībām ar princi Hariju.

5. Iesaiste labdarībā

Foto: PC/SCANPIX

Kopš pievienošanās karaliskajai ģimenei, Keita aktīvi iesaistījusies daudzās labdarības organizācijās, tostarp atbalstot dažādas mākslas galerijas un organizācijas, bērnu tiesības un slimnīcas, un apkarojusi narkomāniju Anglijā. Salīdzinoši nesen viņa uzsākusi vairākus valsts un pasaules mēroga labdarības projektus kopā ar princi Viljamu un Hariju. Savukārt Megana ir izteikta feministe un sieviešu tiesību aizstāve. Jau Amerikā viņa bijusi sieviešu aizstāve Apvienoto Nāciju Organizācijā.

6. Izturēšanās kameras priekšā

Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Jau pievienojoties karaliskajai ģimenei, Meganai bija liela pieredze kameras priekšā. Turklāt viņa ieguvusi arī neskaitāmas balvas par lomu seriālā Ģēnijs uzvalkā. Tāpēc arī presē un medijos redzamajās fotogrāfijās Megana vienmēr izskatās lieliski, žilbina ar skaistu smaidu un graciozitāti. Arī Keitai ir lieliskas aktrises dotības. Kopš kāzām ar princi Viljamu, viņa ir paspiedusi rokas neskaitāmiem cilvēkiem, sarunājusies ar diplomātiem un smaidījusi kamerai. Jāatzīst, ka Keitas izturēšanās kameras priekšā ir ļoti uzlabojusies, ja salīdzina to ar pirmo kopīgo pāra interviju, kad viņi paziņoja par saderināšanos.

7. Dzīvnieki

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Keita vairākkārtīgi redzēta kopā ar ģimenes mīluli, kokerspaniela šķirnes suni Lupo, kuru pāris saņēma kā kāzu dāvanu no Keitas brāļa Džeimsa. Megana savukārt vienmēr ir bijusi īsts suņu cilvēks. Viņa ir adoptējusi divus suņus no Losandželosas dzīvnieku patversmes. Bīgla šķirnes suni vārdā Draudziņš un vācu aitu šķirnes suņa krustojumu ar labradoru vārdā Bogartu. Diemžēl viņai nācās atvadīties no Bogarta brīdī, kad Megana pārcēlās uz dzīvi Londonā.

8. Attiecības

Foto: Patrick McMullan

Keitai nav bijušas nevienas ilgtermiņa attiecības pirms iepazīšanās un attiecību uzsākšanas ar princi Viljamu. Savukārt Megana bija precējusies ar TV producentu Trevoru Engelsonu, taču viņu laulība tika šķirta 2013. gadā.

9. Draugu loks

Tenisiste Serēna Viljamsa
Foto: AP (LETA)

 

Brīžos, ko Keita nepavada kopā ar bērniem vai Viljamu, viņa laiku pavada ar savu māsu vai māti. Zināms, ka viņa vēljoprojām uztur kontaktus ar augstskolas laika draugiem, taču viņi nekad nav manīti kopā. Savukārt Meganai ir krietns slavenību draugu loks. Kopš aktrises karjeras laika, viņai saglabājušās tuvas un sirsnīgas attiecības ar tenisisti Serēnu Viljamsu un aktrisi Prijanku Čopru.

10. Sociālie tīkli

Foto: PC/SCANPIX

Keitas vienīgā publicitāte sociālajos medijos ir oficiālais Kensingtonas pils konts sociālajos tīklos Twitter un Instagram. Savukārt Meganai vēl joprojām ir populārs dzīvesstila emuārs The Tig. Tāpat viņai ir savs Instagram konts, lai gan kopš marta viņa tajā vairs nav publicējusi nevienu ziņu.

LA.lv