Neskatoties uz to, ka modē vēl aizvien stabilu vietu ieņem aktuālie leoparda un tīģera raksti visdažādāko apģērbu apdrukās, ar lieliem soļiem modē atgriežas arī čūsku ādas raksti visdažādākajos apģērbu elementos.

Čūskādas raksts lieliski piestāvēs visiem ādas toņiem, matu un acu krāsām. Izvēlies bikses, kleitas, svārkus, kurpes, zābakus vai žaketi ar čūskādas rakstu un kombinē to ar citiem, neitrālas krāsas apģērbiem, tādējādi veidojot klasisku un elegantu vizuālo tēlu.

Bikses

 

 

View this post on Instagram

 

Friday smirk 🍸

A post shared by Christie Tyler (@nycbambi) on


Bikses ar čūskādas rakstu, kas kombinētas ar baltiem kantrī stila zābakiem un smilšu krāsas mēteli izskatīsies patiešām satriecoši!

Zābaki

 

 

View this post on Instagram

 

Print on print on print @petarpetrovvienna @boyyboutique 📸 @kirstinsinclair #petarpetrov

A post shared by Tiffany Hsu (@handinfire) on


Bieži vien, satiekoties ar cilvēku, neatkarīgi no tā vai tā ir sieviete vai vīrietis, uzmanība tiek pievērsta tieši apaviem. Turklāt, apavi ar čūskādas rakstu radīs nenoliedzami sensacionālu iespaidu, īpaši tad, ja tie būs augstie zābaki. Tuvojoties pavasarim, tie izskatīsies lieliski, ja būs sakombinēti kopā ar klasiskiem zīmuļsvārkiem vai neitrālas krāsas kleitu. Turklāt čūskādas raksts, kas kombinēts ar citiem ādas un faunas elementiem, radīs ļoti modīgu iespaidu.

Svārki

 

 

View this post on Instagram

 

Still here, Waiting for 2019

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on


Vēl viens sievišķīgs elements, kurā ļauties čūskādas apdrukai. Kombinē svārkus čūskādas rakstā ar smilšu krāsas kašmira džemperi un miesas krāsas zābakiem. Šāds izskats piešķirs tev elegantu un iespaidīgu modernas biznesa sievietes tēlu. Tikmēr, kamēr ir ziema, vari kombinēt čūskādas raksta svārkus ar melniem zamšādas zābakiem un melnu adītu džemperi – piestāvēs mūsu platuma grādu ziemai un izskatīsies patiešām stilīgi.

Tops

 

 

View this post on Instagram

 

no pants dance for @sandyliang

A post shared by imani (@champagnemani) on


Klasisks un mūsdienīgi moderns zīda tops tavā izskatā atgriezīs nostalģiskas 90. to gadu zīmola Gucci vibrācijas. Kombinē to ar zelta aksesuāriem un neitrālas krāsas svārkiem vai biksēm. Tādējādi iegūsi ne vien elegantu, bet arī stilīgu, mūsdienīgu un ikdienišķi ērtu izskatu. Atceries, ka čūskādas raksts lieliski piestāv arī kantrī stila zābakiem.