Zviedru deju mūzikas dīdžejs “Avicii” izdarīja pašnāvību, sagriežoties ar stikla lausku, otrdien vēstīja augstāko aprindu ziņu vietne TMZ.

Omānā mirušā dīdžeja pārstāvis neatbildēja uz lūgumiem sniegt komentārus, tomēr viņa ģimene agrāk bija netieši norādījusi uz to, ka “Avicii” nāve bijusi pašnāvība.

“Viņš tiešām cīnījās ar domām par Jēgu, Dzīvi, Laimi,” atklātā vēstulē rakstīja viņa ģimene. “Viņš vairs nespēja turpināt. Viņš gribēja atrast mieru.”

TMZ, atsaucoties uz vārdos nenosauktiem ziņu avotiem, vēstīja, ka “Avicii” izraisījis intensīvu asiņošanu, sagriežoties ar stikla lausku – iespējams, no kādas pudeles.

28 gadus vecais “Avicii”, kura īstais vārds bija Tims Berglings, tika atrasts miris 20.aprīlī Omānā, kur viņš pavadīja brīvdienas.

Omānas policija paziņoja, ka viņa autopsijās nav konstatēts nekas aizdomīgs.

“Avicii” ilgu laiku bija runājis par savām problēmām ar alkoholismu un viņa grūtībām kā intravertam cilvēkam piemēroties dīdžeja dzīvesveidam.

“Avicii” bija veselības problēmas, kuru dēļ viņš 2016.gadā paziņoja par koncertturneju beigšanu.

Viņš divas reizes nominēts prestižajai “Grammy” balvai.

“Avicii” ierakstījis mūziku kopā ar franču dīdžeju Dāvidu Getu un nīderlandiešu dīdžeju Nikiju Romero. Viņa pazīstamākās dziesmas ir “I Could Be the One”, “Wake Me Up”, “Levels” un “Hey Brother”.