Kokteilis
Mīli

Tikai sievietēm! Kā kļūt par “magnētu”, kas pievelk vīriešus: 4 noteikumi0

Foto: Unsplash

Sievietes, kuru dēļ vīrieši zaudē galvu, ne vienmēr atšķiras ar ārējo skaistumu. Vīrieši, protams, pievērš lielu uzmanību izskatam, taču ne vienmēr tas ir izšķirošais faktors. Viņi ilgojas pēc tādām sievietēm, ar kurām kopā viņi jūtas izcili, jo viņi visvairāk ciena lūk šīs īpašības:

1. Viņa viegli tver dzīvi

Vīrieši ciest nevar “zāģētājas” un “īdētājas”. Tieši šādas sievietes vēlāk attiecībās paziņo, ka makšķerēšana un laika izšķiešana un muļķības, bet futbols vispār nevienam nevajadzīga izklaide. Turklāt viņas ir tik pārņemtas ar savu “nopietnību”, ka neprot atpūsties arī pašas. Nē, dārgās. Viņi dod priekšroku tādām sievietēm, ar kurām kopā ir jautri arī “atslēgties” no ikdienas rutīnas.

2. Viņai ir laba humora izjūta

Vēl viena būtiska īpašība, kas raksturo ideālo sievieti no vīriešu viedokļa – humora izjūta, bez kuras nevar iztikt nopietnās attiecībās. Vīriešiem pašiem biežāk piemīt laba humora izjūta, taču, ticiet, viņiem nekas nebūtu pretī, ja šo humoru ar viņu prastu “dalīt” arī mīļotā sieviete.

3. Viņa ir sievišķīga un valdzinoša

Sievietēm ir jābūt sievišķīgām un mīļām. Var daudz runāt par to, kāpēc nevienam jūs neko neesat “parādā” un tomēr, ja sieviete atšķiras ar satriecošu sievišķību un valdzinājumu, viņa vīrietim šķitīs daudz pievilcīga par satriecošu skaistuli, kurai šāds valdzinājums nepiemīt.

4. Viņa ir pārliecināta par sevi

Maz ir to vīriešu, kas sev blakus vēlas redzēt kautrīgu, klusu un mūždien samulsušu sievieti. Pārliecība par sevi ir lieliska lieta, ja tiek “pielietota” samērīgi. To ciena arī vīrieši.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv