Kokteilis
Mīli

Tikai šajās 2 zodiaka zīmēs dzimst vīrieši, kas ir ideāli piemēroti laulībām un ģimenes dzīvei0

Foto: Shutterstock

Neatkarīgi no tā, kādā zvaigznājā ir dzimis tavs mīļotais cilvēks, protams, ka tu izvēlēsies viņu, lai nodibinātu laimīgu ģimeni. Cita starpā astrologi ir pārliecināti, ka starp visām zodiaka zīmēm ir tikai divas, kurās dzimst vīrieši, kas ir ideāli piemēroti laulībai un ģimenes dzīvei!

Vēzis

Cilvēks, kas ir dzimis šajā zvaigznājā ir visizteiktākais ģimenes cilvēks no visām citām 12 zodiaka zīmēm. Vēži mīl savu māju, tās komfortu un izdarīs visu iespējamo, lai šīs sajūtas saglabātu daudzu gadu garumā.
Šajā zīmē dzimušie vīrieši nebēg no kāzām un atbildības un sapņo par ģimeni diezgan agrā vecumā. Viņi ir mazliet piesardzīgi, tomēr ļoti ilgojas pēc sievietes, ar kuru kopā vīt ģimenes ligzdiņu. Ar Vēžiem grūti var būt sadzīvot vienīgi tiem, kas paši pēc rakstura ir ļoti temperamentīgi. Vēži no vienas puses baidās no skandāliem un cenšas par katru cenu no tiem izvairīties, tomēr, ja viņu pacietība reiz beidzas, viņu dusmas ir ārkārtīgi postošas.
Vēžiem piemīt tikai viens trūkums – viņi tik ļoti mīl radīt savus apstākļus, ka ļoti reti izvēlas apmeklēt dažādus pasākumus ārpus mājas. Viņiem tie gluži vienkārši šķiet garlaicīgi.

Jaunava

Šajā zīmē dzimušajiem vīriešiem, kā likums, ir grūti pieņemt lēmumu par laulībām. Viņi vēlas būt pārliecināti par sevi un savu partneri, kā arī iespējamo attiecību nākotni. Viņi ļoti baidās, ka viņus pametīs, tāpēc viņi ļoti ilgi pārdomās šo atbildīgo lēmumu. Taču, ja reiz viņi izlems tam par labu, viņi būs vislabākie vīri un tēvi, un pret saviem pienākumiem ģimenē izturēsies ārkārtīgi atbildīgi.
Vīrietis – Jaunava patiešām var likt sievietei gaidīt viņu gadiem ilgi, pirms beidzot viņš izšķirsies viņu bildināt. Tajā pat laikā viņi ir arī ārkārtīgi prasīgi pret savu partneri – viņi attiecībās vēlas visu to, ko sniedz paši – atbildību, uzticību un godīgus spēles noteikumus. Kas attiecas uz bērnu audzināšanu un palīdzēšanu mājas darbos – nav labāku palīgu par vīriešiem – Jaunavām.

LA.lv