Kokteilis
Dzīvo

Ticējumi par kaķiem: kuras zīmes tu agrāk nepamanīji0

Publicitātes foto/pixabay.com

Jau mūsu senči ticēja, ka kaķi ātrāk nekā citi dzīvnieki reaģē uz pārmaiņām un jūt ne tikai saimnieka emocionālo stāvokli, bet arī mājās valdošo atmosfēru, kā arī citu cilvēku nolūkus. Tādēļ īpaši vērīgi cilvēki ir apkopojuši vairākas interesantas pazīmes, kas saistītas ar šiem mājas mīluļiem.

Publicitātes foto/pixabay.com

Trīskrāsaini kaķi (ar lieliem rudiem, baltiem vai melniem plankumiem) sargā māju no ugunsgrēka, bet saimnieku – no slimībām.
Savukārt baltie karaliskie dzīvnieki spēj piesaistīt finansiālo labklājību un ātru visu problēmu atrisinājumu. Ja kaķis uz tevi skatās un sāk stiepties tavā virzienā, tas nozīmē, ka drīzumā tevi gaida liela peļņa vai dārgs pirkums. Bet ja šādas darbības veic svešs mājas mīlulis – gatavojies nepatikšanām.
Arī līgavām ir vērts pavērot kaķu uzvedību. Piemēram, ja kāzu priekšvakarā tavs mīlulis sāk šķaudīt, tas liecina par stipru savienību. Ja kaķis tev tik būtiskajā dienā ir aizbēdzis, tad šī laulība ilgi nevilksies. Ja kaķis ir uzgūlies uz sliekšņa un nelaiž tevi ārā no mājas, noglaudi to. Un ja pēc tam tas aizies, tas nozīmē, ka attiecībās ar vīru valdīs sapratne, bet ja kaķis sāks šņākt un skrāpēties, tad arī tu ar savu izredzēto nepārtraukti strīdēsies un skaidrosi attiecības.

Publicitātes foto/pixabay.com

Ja tavs kaķis ir ielēcis čemodānā, kad tu gatavojies ceļojumam, tad ceļš būs viegls un visumā brauciens būs veiksmīgs. Savukārt, ja tas pēkšņi sāk skrāpēt čemodāna dibenu, raust no tā laukā mantas, tad ir vērts apmainīt biļeti vai vispār braucienu atlikt. Jo tas var nozīmēt, ka tevi ceļā gaidīs nopietni pārbaudījumi un nepatikšanas.
Ja tavs mīlulis spiežas pie radiatora vai guļ, aizsedzies ar ķepiņu, tas nozīmē, ka tuvojas vēss laiks vai aukstums. Bet, kad kaķis guļ uz muguras vai vienkārši ir izstiepies visā garumā, tad gaidiet siltu laiku. Kad kaķis sāk skrāpēt grīdu, tad drīz gaidāms sniegputenis, ja berzē ausis – gaidāms stiprs negaiss un lietus, mazgā purniņu – saulains laiks, bet ja nervozi skraida pa māju vai dzīvokli – tuvojas vētra.
Īpaši uzmanīgiem jābūt tiem, kuru mājās ir slimnieki. Piemēram, ja kaķis uzstājīgi guļas vienā un tajā pašā vietā (pie galvas, uz krūtīm, vēdera utt.), šiem orgāniem ir vērts pievērst pastiprinātu uzmanību un pierakstīties pie ārsta. Ja mājas mīlulis ielec gultā, kurā guļ slimnieks un sāk skaļi murrāt, tas nozīmē, ka slimība drīz atkāpsies. Ja dzīvnieks nervozi un visu laiku ņaud pie slimnieka gultas, tad par izveseļošanos pagaidām pāragri runāt. Savukārt, ja kaķis pēkšņi aiziet no mājām, bet slimnieks sāk strauji atveseļoties, tas nozīmē, ka mājas mīlulis slimību ir aiznesis sev līdzi.

Publicitātes foto/pixabay.com

Ja jauna sieviete vēlas palikt stāvoklī, tad viņai jādodas ciemos, kur ir grūsna kaķene, jāpabaro murrātāja, laipni jāaprunājas ar viņu un jāpaglauda. Tas prognozē, ka ģimenē būs daudz bērnu, bet dzemdības būs vieglas un mierīgas. Savukārt ja ciemos kaķis sāk pastiprinātu uzmanību pievērst sievietei gaidībās un glaužas ap viņu, tas liecina, ka jau drīz viņa ieraudzīs savu mazuli.
Nesteidzies padzīt svešu kaķi, kurš bez uzaicinājuma vēlas iekļūt tavā mājā. Tiek uzskatīts, kas tas atnes sev līdzi laimi, tādēļ atver durvis un ielaid dzīvnieku. Tici, murrātājs ilgi neuzkavēsies, tiklīdz viņa misija būs izpildīta, viņš tavu māju pametīs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kura dvēseles puse tevī ir dominējošā – gaišā vai tumšā?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Megana Mārkla draudzenes kāzās kārtējo reizi rupji pārkāpusi karaliskās ģimenes etiķeti
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Latviešu fotogrāfs – starp TOP 100 labākajiem kāzu fotogrāfiem pasaulē: “Tev ir jāsajūt, ka tūlīt kaut kas notiks!”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Visbiežāk cilvēki kļūdās, šķirojot dažādos plastmasas atkritumus
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Dienas vidū gaisa temperatūra valstī no +6 līdz +19 grādiem
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Apsvērs iespēju 2 eiro piemiņas monētām noteikt lielāku tirāžu
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Ne katru konfliktu var iesaldēt
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
7 stundas