Kokteilis
Dzīvo

Tev patīk spontānie zīmējumi: patiesībā tie atklāj tavu zemapziņu0

Publicitātes foto/pixabay.com

Vai esat pamanījuši, ka laikā, kad esat ieslīguši nopietnās pārdomās, jūsu roka spontāni zīmē dažādas līnijas, figūras, ķeburus… Ja mēs rūpīgi ieskatītos tajā, ko neapzināti zīmējam, mēs varētu gūt daudz noderīgas informācijas par savu zemapziņu. Visas figūras un līnijas, kas spontāni uzzīmētas, var atklāt mūsu iekšējā stāvokļa noslēpumu, pastāstīt par vēlmēm, bailēm, kompleksiem un raksturu, kā arī par nākotni. Aplūkosim galvenos mūsu spontānās zīmēšanas elementus un mēģināsim tos atšifrēt.

Ilustratīvs foto.
Publicitātes foto/pixabay.com

Ja jūs zīmējat ciparus, tad visas jūsu domas aizņem tikai viena problēma – materiālā labklājība. Te ir divi varianti: jūs domājat par to, kur nopelnīt naudu, vai esat aizdomājušies par to, kā norēķināties ar parādiem.
Saule jūsu zīmējumā vai kaut kas līdzīgs saulei runā par to, ka jums trūkst siltuma un mīlestības. Iespējams, jūs neapmierina attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Jūs meklējat sapratni un rūpes, bet to negūstat. Tāda pati nozīme ir arī attēlotai mājiņai. Šāds zīmējums runā par to, ka jums dzīvē trūkst atbalsta, mīlestības un sapratnes.
Zvaigznes norāda uz to, ka jūs tiecaties būt uzmanības centrā. Jums ir svarīga visu atzinība un cieņa. Pēc dabas jūs esat optimists un vienmēr spēsiet tikt galā ar grūtībām. Ja zvaigznei ir daudz staru un tie visi atrodas noteiktā attālumā no pašas zvaigznes, tad šādā gadījumā var runāt par depresiju.
Bišu šūnu medus jūsu zīmējumos runā par tiekšanos pēc stabilitātes un mierīgas dzīves. Iespējams, dvēseles dziļumos jūs vēlaties radīt stipru ģimeni, bet paši sev tajā neatzīstaties.
Ziedi, mākoņi un saule – simbolu kokteilis, kas norāda uz jūsu rakstura labvēlīgumu un sentimentalitāti. Šāds zīmējums atklāj cilvēku, kurš nav vienaldzīgs pret citu cilvēku problēmām. Taču, ja zieds attēlots vāzē, tas nozīmē, ka jūs esat enerģētiski iztukšots un jums ir nepieciešams uzmundrinājums.
Šaha lauciņi nozīmē, ka šobrīd atrodaties ne tajā labākajā dvēseles stāvoklī. Visas jūsu domas ir koncentrētas uz kādas problēmas risinājumu. Ja šāds zemapziņas zīmējums atkārtojas, tad visdrīzāk jūs atrodaties sevis un sava dzīves ceļa meklējumos. Turklāt jūs var satraukt iekšējas bailes un kompleksi.

Publicitātes foto/pixabay.com

Sirsniņas, kuras jūs nepārtraukti zīmējat, runā par to, ka esat jūtu pārpilni. Jūs mīlat dzīvi un apkārtējos cilvēkus. Tomēr jūs izvairāties savas jūtas izrādīt, tādejādi nedodot iespēju citiem cilvēkiem jūs mīlēt. Jūs esat pārāk rezervēti un noslēgti.
Viļņi un spirāles runā par to, ka šobrīd jūs esat pilnībā iegrimuši savu problēmu risināšanā. Tas, kas notiek jums apkārt, jūs absolūti neuztrauc, jo jūs esat ieciklējies uz savu problēmu.
Krusti – tā ir zīme, ka jūs kāda priekšā jūtaties vainīgi. Jūs nospiež atbildības slogs, kuru pārāk grūti nest. Jūs baidāties, ka netiksiet ar to galā. Krusts var nozīmēt arī to, ka jūs sevi vainojat par pieļautajām kļūdām un notikumiem.
Restes vai režģis – neskaidra stāvokļa zīme. Jūs atrodaties jums svarīga jautājuma isināšanas stadijā. Bet nekādi nespējat atrast pareizo risinājumu, tāpēc iedzenat sevi stūrī, norobežojoties no problēmām un mēģinot ieturēt pasīvu pozīciju.
Sarežģītas ģeometriskas figūras nozīmē, ka jūs skaidri apzināties savus mērķus un ceļus to sasniegšanai. Jūs viegli izsakāt savu viedokli un zināt, ko vēlaties no dzīves.
Aplis vai jebkuri apaļi priekšmeti jūsu zīmējumā norāda uz noslēgtību. Jūs nevienu nevēlaties pielaist sev klāt un nevēlaties ne ar vienu dalīties savās problēmās. Ja apļi ir savstarpēji savienoti, tas nozīmē, ka jūs atrodaties nomaļus no svarīgiem notikumiem un vēlaties tajos līdzdarboties.

Publicitātes foto/pixabay.com

Cilvēka zīmējums var daudz pastāstīt par jums. Ja viņa seja ir rūpīgi uzzīmēta, tas nozīmē, ka jūs ļoti satrauc jūsu ārējā izskata problēmas un apkārtējo viedoklis par jums. Ja cilvēka acis ir attēlotas izplūdušas vai to vispār nav – tā ir zīme, ka nevēlaties redzēt to, kas notiek jums apkārt. Ja ir izteiksmīgi mati vai tie ir spilgti krāsoti, tas nozīmē trauksmi un nemieru. Ja cilvēka rokas ir izplestas, tas runā par to, ka jūs sevi nekontrolējat. Ja tās ir piespiestas ķermenim – jums sagādā grūtības kontaktēšanās ar citiem cilvēkiem. Ja rokas ir sakrustotas uz krūtīm vai paslēptas aiz muguras – tas ir signāls, ka esat noslēgti, turklāt no apkārtējiem sajūtat briesmas. Garas kājas – zīme, ka jums ir nepieciešama brīvība un neatkarība. Cilvēciņš ar īsām kājiņām – zīme, ka nejūtaties labi sava rakstura, uzvedības vai ārējā izskata dēļ.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv