Kokteilis
Testi

TESTS: vai tev piemīt sievietes vai vīrieša domāšana? Noskaidro minūtes laikā!0

Ja esi piedzimusi par meiteni, tas vēl nenozīmē, ka patiešām domā kā sieviete. Dažas dāmas lieliski izprot vīriešu loģiku un domāšanas veidu, kamēr citas vienkārši jūk prātā, sākot fantazēt par tēmu “ko gan viņš par mani padomāja?!”

Piedāvājam šīs šaubas nolikt pie malas reizi par visām reizēm. Vienkārši paskaties attēlā un pasaki: kurp skrien vīrietis? Pie tevis vai projām no tevis?

Tātad, ja tev šķiet, ka vīrietis skrien pie tevis, tev simtprocentīgi piemīt vīrieša domāšana.
Tev nepatīk saskaldīt uzmanību vairākiem darbiem vienlaicīgi, jo tas padara procesu mazāk efektīvu. Izvēloties vienu konkrētu darbu, tu to paveic ļoti labi un ātri. Tu esi vērīgs un uzņēmīgs cilvēks.

Ja vīrietis, tavuprāt, skrien projām no tevis, tev ir simtprocentīgi sievietes domāšana! Tev ir lieliskas analītiskas spējas. Tu labi pārvaldi savas jūtas, tāpēc arī svešas emocijas tev nav problēma.
Kad tu kaut ko dari, smadzenes sāk funkcionēt pastiprinātā režīmā, ļaujot radīt kaut ko patiesi vērtīgu un lietderīgu. Tev ir laba atmiņa un lieliska loģika. Toties tavu intuīciju var vienīgi apskaust!

Ja viss sakrita, apsveicam, tas ir lieliski. Ja saskaņā ar testu iznāk, ka tev ir pretējā dzimuma domāšana, laiks sākt to izmantot – tas var noderēt!

LA.lv