Kokteilis
Dzīvo

TESTS: uzziniet, kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē! Izvēlieties krāsu!0

Foto: Sollys

Dažādās austrumu kultūrās ir daudz veidu, kā noteikt, kāda ir bijusi jūsu iepriekšējā dzīve, viens no šiem veidiem ir krāsas noteikšana.

Foto: Sollys

Lai uzzinātu, kas jūs esat bijis iepriekšējā dzīvē, izvēlieties krāsu, kas pēc jūsu paša domām, atbilst jums visvairāk.

Zilais – iepriekšējā dzīvē jūs esat bijis ļoti sabiedrisks cilvēks. Vai nu esat bijis skolotājs, advokāts, padomnieks vai tas, kuru cienījuši un apbrīnojuši lielākā daļa sabiedrības. Jūs tāpat esat bijis godprātīgs cilvēks.
Šajā dzīvē “mantojumā” jūs esat saņēmis: sabiedriskumu, godīgumu, taisnības izjūtu un spēju palīdzēt citiem.

Oranžais – daudzās savās iepriekšējās dzīvēs jūs esat bijis neparasti talantīgs un radošs. Vai nu jūs esat bijis mūziķis, mākslinieks, kino režisors vai rakstnieks. Jūs bieži vēlējāties būt vientulībā, lai jūs neviens netraucētu komunicēt ar savu iekšējo “es”. Veids, kādā jūs “izteicāt sevi” bija augstākā mākslinieciskā pakāpe, ko daudzi tomēr nesaprata.
Rakstura īpašības, kas jums piemīt šajā dzīvē ir spēja ieraudzīt vienkāršo un saskatīt tajā neatkārtojamo. Jūs vienmēr atrodat spēju sadzirdēt savu iekšējo balsi, jo tā jūs nekad nepieviļ.

Zaļais – jūs esat bijis ārsts, dziednieks, medicīnas māsa vai veterinārārsts. Jūs esat palīdzējis dzīvajām būtnēm tās ārstējot un dziedinot. Jūs spējāt konstatēt sarežģījumus, kā emocionālus, tā fiziskus un izārstēt tos.
Rakstura īpašības, kas jums nākušas “mantojumā” no iepriekšējām dzīvēm, protams, ir spēja dziedināt. Ja jūs vēl neesat to sapratis, ir pēdējais laiks savu talantu laist darbībā.

LA.lv