1. attēls

Uzmanīgi aplūko visus attēlus, cenšoties nedomāt, un izvēlieties to, kura iepatīkas visvairāk. Ļoti svarīgi tieši izslēgt apzinātu izvēli, bet paļauties uz savu estētisko izjūtu.

Uzmanību: tests ir brīva zinātnes interpretācija, balstīta uz pētnieku novērojumiem.

Ja izraudzījies variantu nr. 1, tātad tava galvenā rakstura īpašība ir atklātums.

Tu esi cilvēks, kas priecājas par katru jaunu iepazīšanos. Tu spēj atvērt sirdi ikvienam un visam, bieži riskē, dabū punus, bet tie nekļūst par iemeslu, lai tu kļūtu noslēgts.

Tu nekad neizrādi apkārtējiem savas bailes vai nepārliecinātību. Tu uzskati, ka gandrīz visas problēmas vari atrisināt patstāvīgi. Tai pašā laikā vienmēr esi gatavs palīdzēt draugiem.

2. attēls

Tava galvenā īpašība — krietnums.

Tu esi cilvēks, kuram patīk radīt jauku iespaidu un kurš cenšas visu vienmēr izdarīt pareizi. Tu vairāk nekā daudzi citi atbalsti domu, ka cilvēku jāvērtē pēc viņa darbiem.

Tu centies nevienam neko neteikt, ja tev ir slikti. Pasaule nedrīkst redzēt tevi satrauktu vai nemierīgu.

Tev apkārt, tavuprāt, ir pārāk daudz bēdu un netaisnības, lai vēl pārdzīvotu par tavām sīkajām problēmām. Tu dzīvo tāpēc, lai veltītu sevi citiem cilvēkiem.

3. attēls

Ja tev vislabāk patīk acs ar 3. numuru, tas nozīmē, ka tieši šobrīd, iespējams, jūties nelaimīgs.

Tev droši vien bijusi visnotaļ vētraina pagātne, kas joprojām ietekmē pašreizējo dzīvi. Un dzīve, tavuprāt, ir ļauns un ļoti nesaprotams joks. Tu centies atrast savu pasauli, bet pagaidām tas neizdodas.

Tai pašā laikā tu centies par savām drūmajām domām nevienam nestāstīt. Tu zini, ka visiem, tostarp tev pašam, būs labāk, ja paturēsi drūmās domas un prognozes pie sevis. Jo tu zini: galu galā viss nokārtosies. Un šobrīd vienkārši ir tāds sarežģīts posms dzīvē, kuru iespējams pārvarēt.

4. attēls

Ja izvēlējies 4. aci, tas nozīmē, ka sirds dziļumos tu esi un vienmēr esi bijis īsts filozofs.

Tu esi no tiem cilvēkiem, kurus satrauc tādi jautājumi, kas, šķiet, nav interesanti nevienam citam. Tu esi viens no nedaudzajiem, kuri cenšas saprast, kā pasaule iekārtota dziļā, patiesā līmenī.

Tu vēlies iepazīt visu lietu dziļāko būtību. Reizēm tas ir gana sarežģīti: tu apmaldies savās domās, palaid garām reālo dzīvi un domā par visu uzreiz.

Reizēm tu spēj atrast atbildes uz saviem jautājumiem, bet jau drīz sāc meklēt jaunas mīklas. Tev dzīve atgādina milzīgu puzli, kurai nav ne sākuma, ne gala. Tu nezini, kāpēc tev tas vajadzīgs, bet turpini meklēt atkal un atkal jaunus tās gabaliņus.

5. attēls

5. attēls liecina par tavas dvēseles noslēpumainību un neizprotamo dabu.

Tu līdz šim vēl neesi sapratis, kas esi un kāda ir tava vieta šai pasaulē. Tomēr tu gatavojies neatmest ar roku meklējumiem!

Tava dvēsele ir īsts pretrunu kamols, bet noskaņojums mainās ne tikai katru dienu, bet reizēm arī vairākas reizes
dienā.

Tomēr parasti tu neesi īpaši runīgs, it sevišķi, ja runa ir par tevi pašu. Tev interesantāk paklausīties, ko citi stāsta par savu dzīvi.

6. attēls

6. acs liecina, ka tu esi ļoti jūtīgs cilvēks. Tu esi no tiem, kas vienmēr visu ievēro un nekad neko neaizmirst.

Pateicoties šai īpašībai, tu dzīvo dziļā harmonijā ar pasauli. Tavas jūtas ir dziļas, rīcība — reizēm muļķīga, bet vienmēr sirsnīga un tevi ir ļoti viegli sasmīdināt vai saraudināt.

Visumā tu mēģini savu trauslumu slēpt no apkārtējiem. Tā vietā tu labprāt parādi savu vērīgumu un spēju analizēt ikvienu situāciju.

Kopumā tu esi pozitīvs cilvēks, kurš gaida no dzīves tikai labas lietas. Un, ja pasaulē notiek kaut kas jauns un nesaprotams, tu esi starp tiem, kuri vēlas par to uzzināt pirmie.

7. attēls

7. acs ļauj saprast, ka tava dvēsele vienmēr “deg” par kādu lietu.

Tevi parasti pilda enerģija un kaislības. Tavās acīs arī parasta, ikdienas dzīve ir pilna aizraujošu notikumu.

Tavas jūtas vienmēr saistītas ar galējībām. Tu vai nu mīli no visas sirds, vai arī tikpat kaismīgi ienīsti. Tev ir viedoklis par itin visu.

Tev ir ļoti daudz enerģijas, un tu bieži to tērē, lai nervozētu un uztrauktos.

No otras puses, tu jau labprāt beigtu to darīt, bet nespēj. Tu taču visiem esi vajadzīgs! Un visi rēķinās ar tevi. Ja tu kādam nespēj palīdzēt, tev tā ir īsta traģēdija.

8. attēls

Ja izvēlējies 8. aci, tava galvenā rakstura iezīme ir ekscentriskums.

Tu esi cilvēks ar neparastām interesēm un uzskatiem. Iespējams, tu praktizē kādas senas prakses, un par to pat nevienam nestāsti: tāpat nesapratīs. Dažiem tu liecies vienkārši cilvēks ar dīvainībām. Bet, godīgi sakot, tev uz šādiem viedokļiem nospļauties.

Tevi neuztrauc noteikumi un tradīcijas. Tu meklē pats savu ceļu. Un, ja tā atrašanai nāksies uzsist pāris punus, tātad tā arī jābūt.

Parasti tu nekad neko neslēp no apkārtējiem, bet arī neuzspied savu viedokli. Tu saproti: katram savs ceļš ejam. Tāpēc, kad tevi nosoda, tu parasti atjokojies.

Tai pašā laikā tu sapņo satikt līdzīgi domājošos. Tos, kuri tāpat kā tu ir nekonvencionāli domājoši un kuriem sava ceļa meklējumi sagādā prieku.

9. attēls

Ja izraudzījies 9. aci, esi cilvēks, kas dzīvo saskaņā ar savu intuīciju.

Tu esi viens no tiem, kas ļoti jutīgi uztver un saprot apkārtējo pasauli. Tu vari nolasīt, ko otrs cilvēks domā vai jūt nevis pēc vārdiem, bet pēc intonācijas un mīmikas. Tu vispār labi saproti cilvēkus, turklāt jau no agras bērnības.

Reizēm tev neērti to atzīt, bet tu proti “lasīt” cilvēkus un to slēptos motīvus. Šī iedzimtā prasme ne reizi vien tev palīdzējusi attiecībās un darbā. Tu vienmēr zini, kad kāds mēģina ar citiem manipulēt un vienmēr atpazīsti krāpšanu. Neviena čigāniete nav tev bīstama!