Psihologi apgalvo, ka mūsu ikdienišķie ieradumi var pastāstīt ļoti daudz par mums kā personu. Nenozīmīgas darbības, kuras mēs veicam katru dienu, ir daļa no mūsu personības izpausmēm.

Šis vienkāršais tests palīdzēs atklāt daudzas jūsu rakstura īpašības, vadoties tikai pēc tā vien, kā jūs izspiežat pastu no zobu pastas tūbiņas!

1. Perfekcionists

Ja jūs esat raduši tūbiņu sarullēt no apakšas uz augšu, jūs esat taupīgs cilvēks, un vienmēr rūpējaties par lietām.

Patiesībā jūs esat perfekcionists un nemīlat tērēt laiku nevajadzīgām lietām un cilvēkiem. Jūs esat radis mērķtiecīgi sekot saviem sapņiem un izdarīt visu pēc iespējas labāk, bet tas nozīmē, ka apkārtējie vienmēr var sagaidīt no jums atbalstu. Mājās jums vienmēr ir izcila kārtība, bet jūsu dzīve ir ļoti organizēta.

2. Reālists

Ja jūs izspiežat zobu pastu no tūbiņas vidus daļā, varētu teikt, ka jūs esat reālists un aktīva personība, kas dažkārt visur kavē un steidzas.

Jūs nevar nosaukt par ļoti akurātu vai lieliski organizētu cilvēku, taču sastopoties ar grūtībām aci pret aci, jūs esat spējīgs saņemties un izkļūt no situācijas “sausām” kājām. Jūs esat sabiedrisks cilvēks, kam ir viegli iepazīties un jums patīk pavadīt laiku kopā ar citiem cilvēkiem. Jūs esat emocionāli stabils cilvēks un protat saglabāt līdzsvaru savā dzīvē.

3. Ietiepīgs cilvēks

Ja jūs zobu pastu izspiežat no augšējās daļas, tuvāk tās vāciņam, jūs esat gana ietiepīgs un vienmēr pieturaties tiem principiem, kam pats ticat. Jūs esat gatavi uz visu, lai tikai sasniegtu savu mērķi.

Dažreiz jums ir nosliece uz pesimismu, kā arī jūs esat piesardzīgs attiecībās ar svešiem cilvēkiem. Gluži vienkārši jūs esat raduši paļauties tikai paši uz sevi. Jūs esat ļoti patstāvīgs cilvēks, un tas ir ļoti labi. Taču esiet uzmanīgi, lai reizēm jūsu patstāvība nepāraug egoismā – reizi pa reizei der ieklausīties arī citos.

4. Radoša personība

Ja jūs cenšaties zobu pastu no tūbiņas izspiest tā, lai nebūtu redzama vieta, kur to saspiedāt, jums patīk vientulība. Jūs esat sapņotājs un ļoti radoša personība. Dažkārt var šķist, ka jūs dzīvojat pats savā pasaulē, kur citiem nav vietas.

Ja jūs cenšaties izspiest nedaudz zobu pastas, jūs var raksturot kā emocionāli, delikātu, labestīgu, radošu un pacietīgu cilvēku. Bet, ja jūs cenšaties izspiest uzreiz daudz zobu pastas, jūs esat tiešs un dāsns. Jums vienmēr ir daudz ideju un domu, ar kurām jūs esat gatavs dalīties ar citiem.

5. Atvērts cilvēks

Ja jums nepiemīt ieradums izspiest zobu pastu no tūbiņas kādā konkrētā vietā, jūs esat cilvēks, kam ir ļoti bagātīga iztēle. Dažkārt jūsu dzīve mēs būt pārpildīta ar negaidītiem notikumiem. Lai vai kas, rutīna nudien nav jūsu labākais draugs.

Jums patīk dzīvot šodienai – bez jebkādiem plāniem uz nākotni. Jūs esat optimists, kas tic, ka viss dzīvē notiek tā, kā tam jānotiek.

Jums nav ieraduma meklēt trūkumus citos cilvēkos. Jūs bieži izjūtat vēlmi kaut ko sasniegt, taču, lai to izdarītu, jums pietrūkst elementāras mērķtiecības.