Kokteilis
Testi

TESTS: tas, ko tu pirmo pamanīji attēlā, norāda uz to, kādas ir tavas dzīves vērtības0

Kolāža: kokteilis.lv, foto avots – mirrorvenus.

Mūsu zemapziņa glabā ļoti daudz noslēpumu. Šis tests ir 98%. Galvenais uzdevums ir apskatīt attēlu un atbildēt ilgi nedomājot, ko jūs attēlā pamanījāt pirmo.

Atbilde jums atklās jūsu galvenās rakstura īpašības un to, kas jums dzīvē ir vissvarīgākais. Tāpat arī to, kā jūs redz citi.

Roze

Tev ir laba sirds un skaista dvēsele, tāpēc tev vienmēr ir labi un patiesi draugi. Lai izcīnītu savu vietu zem saules šajā dzīvē, tev ir jāpieveic daudzi pārbaudījumi, taču tu visu dari godīgi un tā ir tava lielākā vērtība. Patiesi cilvēki to novērtē un atpazīst.

Pāris

Ja tu pirmo attēlā ieraudzīji pāri, tas simbolizē slavu un tieksmi pēc piedzīvojumiem. Tāpat tas norāda uz to, ka tev patīk laiku pavadīt arī vientulībā. Lielu daļu sava laika tu velti pats sev – nodarbojies ar lietām, kas tevi gandarī un baudi tādu atpūtu, kas tev patīk. Reizēm esi pārlieku egoistisks!

Upe

Saistītie raksti

Ja tu pirmo pamanīji upi, tas nozīmē, ka tev patīk pārmaiņas. Tev gan dzīvē ļoti lielu lomu spēlē nauda un finansiālā neatkarība – bieži daudz vairāk par cilvēcīgajām vērtībām. Līdz 30 gadu vecumam tu dari visu, lai kļūtu bagāts, bet vēlāk attopies, ka tev nav gandrīz nemaz draugu. Padomā par to.

Ainava

Ja tu attēlā pirmo pamanīji dabas ainavu, tas nozīmē, ka tev ir grūti ilgi atrasties vienā vietā. Tu arīdzan samērā bieži maini darbu. Tev patīk ceļot, daudz domāt. Daba tevi ir apveltījusi ar spēju mīlēt, un tas ir lieliski. Apkārtējiem tu dod pārāk daudz iemeslu baumām un runām. Padomā, kāpēc tā?

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
54 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
45 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
24 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
29 minūtes