Kokteilis
Testi

TESTS: tas, ko tu attēlā ieraudzīji pirmo – tas atklās tavas zemapziņas noslēpumus0

Foto: ekrānuzņēmums no esotericblog

Mūsu zemapziņa patiesībā ir neizdibināma. Mēs paši sevi pazīstam tikai no vienas puses, taču mūsos mājo arī dziļi apslēptas emocijas un sapņi, kas veido mūsu personību. Vēlies uzzināt, ko slēpj tava zemapziņa?

Šis tests ir ļoti vienkāršs, bet centies izpildīt to godīgi. Paskaties uz attēlu un atbildi, ko tu tajā pamanīji pirmo?

1. Sieviete un vīrietis

Ja pirmais, kas piesaistīja tavu uzmanību attēlā, ir vīrietis un sieviete attēla centrā, tu esi ļoti enerģisks cilvēks. Tavs saprāts uz visu reaģē tūlītēji, tu esi ļoti labs improvizators un tu nekad nepadodies un vienmēr turpini iet uz priekšu. Tevī mājo jaudīga, spilgta un ugunīga enerģija. Tavas vēlmes ir konkrētas.
Tu lieliski zini, ko dzīvē vēlies un mērķtiecīgi ej savu mērķi. Lai sabalansētu savu enerģiju, tev ir svarīgi justies labi kā fiziski, tā mentāli. Tev palīdz laiku pa laikam atmosfēras nomaiņa, mājās tev patīk dažādi aromāti (piemēram, vīraks), tu mēdz praktizēt meditāciju un tev vienmēr atrodas laiks pastaigām svaigā gaisā.

2. Seja

Saistītie raksti

Ja pirmais, ko tu ieraudzīji attēlā, ir sejas līnijas, tev piemīt emocionāls, mazliet sapņains un māksliniecisks raksturs. Dažkārt tu sevī novēro ļoti spēcīgas emocijas. Tev ir līdzsvarots un harmonisks dzīvesveids, tu esi mīlošs un optimistisks cilvēks ar pozitīvu domāšanu.
Tu viegli un ātri iepazīsties ar citiem cilvēkiem un tev izdodas atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku, lai arī kāds būtu viņa raksturs. Tā ir tava vislieliskākā rakstura īpašība.

3. Figūra priekšplānā

Ja pirmais, ko tu pamanīji attēlā ir figūras siluets priekšplānā, tas nozīmē, ka tu esi ļoti gudrs un uzmanīgs cilvēks. Reizēm tu vairāk klusē, nekā runā, taču tu esi absolūti pārliecināts, ka nav noteikti jārunā, lai pārliecinātu kādu par savu taisnību. Tu daudz sev uzdod jautājumus par apkārtējo pasauli un ātri uz tiem rodi atbildes.
Tavs spožais prāts glabā daudz iedvesmojošu ideju, ar kurām tu mēdz dalīties arī ar citiem. Tu esi ļoti mērķtiecīgs un labi organizēts līderis. Taču tava ietiepība reizēm dzīvē tev var radīt nevajadzīgas nepatikšanas. Iemācies kontrolēt savu raksturu un izvairies no šādām situācijām.

LA.lv