Kokteilis
Testi

Tests: šis vīrietis skatās tieši uz jums vai nē?0

Foto: Uspeh.club

Āķīgs tests, kas nosaka jūsu dzīves uztveri, raksturu un domāšanu.

1. Ja jūs izlēmāt, ka vīrieša seja ir profilā
Iespējams, jūs tā izlēmāt, jo pirmos profilā pamanījāt muti un degunu, un tas nozīmē, ka jums ar šo cilvēku nebija tieša vizuāla kontakta.

Tas atklāj jūsu kautrību. Jūs, visticamāk, esat introverts cilvēks. Jums nepatīk būt uzmanības centrā, jums ir grūti nodibināt kontaktu ar nepazīstamiem cilvēkiem. Jūs, kā likums, ne pārāk uzticaties citiem, vienmēr cenšaties palikt uzmanīgs un pārāk neatklāties.

Jūs priekšroku dodat laika pavadīšanai mazās kompānijās ar draugiem, nemīlat skaļas ballītes un sarunas par “neko”.

Lai atvērtos kādam, jums ir nepieciešams viņu labāk iepazīt. Toties jūsu draudzība ir nenovērtējama. Jūs esat labs draugs, kurš gatavs doties palīgā jebkurā diennakts laikā.

Esiet vairāk pārliecināties par sevi, uzticieties savai intuīcijai. Jūs varat ļoti daudz ko. Neklusējiet, kad vēlaties kaut ko pateikt, iemācieties izteikt savus uzskatus, nebaidieties to darīt. Atcerieties, ka pasaule pieder tiem, kas nebaidās riskēt.

2. Ja jūs uzskatījāt, ka vīrietis skatās tieši uz jums
Sākumā jūs ieskatījāties šī vīrieša acīs? Tas nozīmē, ka jūs esat atvērts un patiess cilvēks, un nekad nebaidieties paust savu viedokli, kā arī protat to aizstāvēt.

Jūs esat ekstraverts. Jums patīk dibināt jaunus kontaktus un jūs labi jūtaties skaļās ballītēs, jūs esat ļoti sabiedrisks.

Taču dažkārt jums ir pārspīlēta nosliece visu kontrolēt. Jums patīk, ka viss notiek pēc jūsu prāta.

Jūs neesat aizdomīgs, jums ir laba intuīcija, kas palīdz jums izdarīt secinājumus par dāžadiem cilvēkiem un noteikt – vai šis cilvēks var būt jūsu draugs vai tomēr nē.

Tāpēc manipulēt ar jums ir gandrīz neiespējami. Cilvēki jūs apbrīno. Kā likums, jūs esat līderis un kompāniju dvēsele.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv