Kokteilis
Testi

TESTS: Šis personības tests tev palīdzēs noskaidrot, kur atrodas tava sapņu māja0

Foto: yourtango

Kurš gan nav domājis un fantazējis par savu ideālo sapņu māju? Tas ir tikai dabiski, ka pieaugot un domājot par ģimeni, teju ikviens ir plānojis lielāka dzīvokļa vai mājas iegādi. Iespējams, tu sāksi veidot iekrājumus vai aizņemsies kredītu mājokļa iegādei, lai pēc iespējas ātrāk ievāktos savā sapņu mājā.

Taču patiesais jautājums nav par to, cik liela iespēja pastāv, ka tuvākajā laikā iegādāsies savu sapņu māju. Patiesais jautājums ir sekojošs: ja esi gatava uzsākt dzīvi savā jaunajā, ideālajā mājoklī, tad kurā vietā uz visas pasaules tas atradīsies? Šis tests tev palīdzēs to noskaidrot. Viss, kas tev jādara, ir rūpīgi jāaplūko attēls, un jāpievērš uzmanība tam, ko pirmo tajā ieraugi.

Acs

Ja pirmo attēlā ieraudzīji aci, tad esi personība, kas mīl ideju par savas mājas celtniecību. Turklāt, tas ir visai iespējams. Vēl jo vairāk, tavs mājoklis ir tavs templis, tāpēc tu esi gatava investēt un izvirzīt loģiskas ambīcijas, lai rezultātā taptu tava sapņu māja. Tu pēc dabas esi ļoti prominenta un zinoša personība, tev ir svarīgi atrasties sabiedrībā un dažādos kultūras pasākumos. Šo iemeslu dēļ tava ideālā māja varētu atrasties kādas skaistas Eiropas pilsētas centrā.

Sēnes

Ja pirmās attēlā ieraudzīji sēnes, tad vari būt droša, ka tava sapņu māja atradīsies kaut kur pie dabas. Tu tiecies pie dabas un izbaudi katru mirkli esot prom no sabiedrības. Tu izbaudi dabas krāšņumu un ainavas, tāpēc tev ir svarīgi, lai tava māja gluži vai saplūstu ar dabu. Tev ir svarīgi, lai tavs mājoklis atrodas prom no citu acīm, tāpēc tava sapņu māja varētu atrasties kādā skaistā meža vai lauku nostūrī.

Upe

Savukārt, ja pirmo ieraudzīji upi, pastāv iespēja, ka mājas būvēšana tevi nebūt neinteresē. Tev patīk daudz ceļot, un, iespējams, tavs darbs saistīts ar neskaitāmiem komandējumiem vai ceļošanu. Tieši tāpēc tu labprātāk investētu vairākos skaistos dzīvokļos daudzviet pasaulē. Tev ir svarīgi nododoties savai patiesajai kaislībai – ceļošanai, lai tu visur justos kā mājās. Taču tev mājas nenozīmē to, ko citiem. Tavs mājoklis nav tava svētnīca. Tavs mājoklis ir vieta, kur atvilkt elpu un atpūsties pirms dodies nākošajos piedzīvojumos.

Kāpnes

Ja pirmās tomēr ieraudzīji kāpnes, tad vari būt droša, ka tava sapņu māja atrodas ūdeņu tuvumā. Turklāt, tavs mājoklis var nebūt izgreznots ar neskaitāmiem dizaina un interjera priekšmetiem. Tieši pretēji, tu esi gatava maksāt par šo burvīgo skatu, kas pavērtos uz ezeru, upi vai jūru. Ūdens ir tava stihija, un tieši tāpēc tev ir svarīgi būt tā tuvumā, lai realizētu savu radošo potenciālu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv