Kokteilis
Testi

TESTS: Šis personības tests tev palīdzēs noskaidrot, ar ko tu kaitini apkārtējos0

Foto: yourtango

Pasaulē nav divu vienādu cilvēku, personību, viedokļu un gaumju. Kamēr vieniem ir savas intereses, hobiji un rakstura iezīmes, tikmēr kādam tas varbūt nežēlīgi kaitina. Katram no mums ir savas stiprās un vājās puses, tāpat kā katram no mums ir savas sliktās un labās īpašības. Lielākoties savas sliktākās īpašības neviens necenšas publiskot, taču ir dažādas iezīmes, kuras darām neapzināti, pat nepieļaujot domu, ka apkārtējos tas varētu kaitināt. Iespējams, tas ir tavs acu skatiens, balss tembrs, žestikulācija, runas vai ģērbšanās stils. Šis personības tests palīdzēs tev noskaidrot, kuras tavas personības iezīmes ir tās, kas kaitina apkārtējos. Viss, kas tev jādara, rūpīgi jāaplūko attēls un jāpievērš uzmanība tam, ko attēlā ieraugi pirmo.

Vīrieša seja

Ja pirmo attēlā ieraudzīji vīrieša seju, vari būt drošs, ka tieši tava runāšana kaitina apkārtējos. Protams, tev ir lieliskas komunikācijas prasmes un tu lieliski iejūties dažādās cilvēku kompānijās, taču bieži vien tu saki, visu, kas ienāk prātā, un tieši tas apkārtējos kaitina. Īpaši stresa situācijās tu mēdz pateikt lietas, kuras labāk būtu noklusēt.

Vīrietis, kurš lasa

Apkārtējie necieš tos brīžus, kad tu sāc skaļi sapņot. Pēc būtības tu esi personība, kas vienmēr sapņo lielas lietas. Protams, tas ir labi, tie ir tavi mērķi un tavas domas. Taču tas nenozīmē, ka tās vienmēr jāizsaka skaļi. Īpaši tāpēc, ka, iespējams, tavas domas mainās tik ātri, ka apkārtējie tām nespēj izsekot līdzi. Turklāt tavi sapņi bieži vien tā arī paliek tikai sapņu statusā. Vēl jo vairāk, cilvēki necieš tos brīžus, kad tu sapņo skaļi tāpēc, ka pārējā laikā, kad sapņo savās domās, tu nespēj ieklausīties apkārtējos.

Koki

Savukārt, ja pirmos ieraudzīji kokus, vari būt pārliecināts, ka apkārtējos kaitina tava nenopietnība. Tu pēc dabas vienmēr visu uztver ar humoru, būdams priecīgs un mazliet vieglprātīgs. Arī situācijās, kad labāk būtu kļūt nopietnam. Tu esi pieaudzis, taču šīs personības iezīmes dēļ lielākā daļa apkārtējo tevi uzskata par neuzmanīgu, neuzticamu un nespējīgu uzņemties atbildību. Protams, tas nebūt nenozīmē, ka tu tīšām bēdz no atbildības. Tu vienkārši vēlies būt laimīgs un uztvert ikdienu vieglāk.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv