Kokteilis
Testi

TESTS: šis personības tests palīdzēs noskaidrot, kāpēc vīrieši tevī iemīlas0

Foto: yourtango

Ne katram no mums ir dabas dota spēja sevi pieņemt tieši tādu, kādi esam. Nemaz nerunājot par spēju sevi mīlēt. Neskatoties uz tiem cilvēkiem, kas dienu no dienas rūpīgi strādā pie tā, lai iepazītu un iemīlētu sevi, ir cilvēki, kas ar lielisku pašapziņu un spēju sevi mīlēt jau piedzimst.

Galu galā, esi pašpārliecināta vai nē, piekritīsi, ka katrai sievietei ir vismaz viena rakstura īpašība, kas vīriešus padara gluži vai trakus. Tā liks iemīlēties un teju vai zaudēt galvu tevis dēļ. Varbūt tas ir tavs izskats, matu cirtas, dzimumzīme uz auss ļipiņas vai jebkura cita tavas personības individuālā iezīme.

Šis personības tests palīdzēs tev noskaidrot, kāpēc vīrieši tevī iemīlas. Viss, kas tev jādara, rūpīgi jāaplūko attēls un jāpievērš uzmanība tam, ko attēlā ieraugi pirmo.

Zirgi

Ja pirmos attēlā ieraudzīji zirgus, vari būt droša, ka vīrieši tevi iepazīstot, iemīl tavu brīvo garu un mežonīgo personību. Tu varētu strādāt neskaitāmus darbus, taču neskatoties uz to, tev būs savs krājkonts, kas ļaus jebkurā brīdī pamest visu, lai dotos neprātīgos piedzīvojumos kaut kur pasaulē. Tevi iepazīstot, vīrieši apzinās, ka esi personība, kuru nevar “pieradināt”. Tu nebaidies būt atklāta, tieša un teikt to, ko domā. Vīrieši tavā sabiedrībā jūtas ļoti patīkami.

Putns

Putni norāda uz to, ka tu pēc dabas esi ļoti kārtīga un apdomīga. Tu esi sieviete, pie kuras draugi vienmēr vēršas pēc padoma. Tu esi supersieviete, kas spēj tikt galā ar vissarežģītāko situāciju. Tu nekad nepametīsi novārtā tos, kas tev ir mīļi un svarīgi. Tieši šo iemeslu dēļ, liela daļa vīriešu tevi uzskata par ideālu. Taču esi piesardzīga, viņi redzot tavu spēcīgo, emocionālu enerģiju, var to izmantot un aizmirst pašu svarīgāko. Respektīvi, aizmirst, ka tu esi sieviete, kura arī vēlas tikt aprūpēta.

Sievietes seja

Ja pirmo attēlā ieraudzīji sievietes seju, vari būt droša, ka vīrieši iemīl tavu humora izjūtu. Pat neskatoties uz to, ka ikdienā tu, iespējams, neesi nemaz tik pamanāma un ārišķīga kā citi tavi draugi, tavs humors dažādās dzīves situācijās dominē. Turklāt, humora izjūta norāda uz to, ka kompānijās tu spēj justies ērti. Neuztraucies par to, ka bieži vien nokļūsti uzmanības centrā. Vīriešiem patīk dzīvespriecīgas un jautras sievietes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Varis Klausītājs: “Necīnos kā Donkihots ar vējdzirnavām un ļauju visam ritēt dabisku gaitu”
Intervija 2 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Bauskā notiks seno sajūtu festivāls “Vivat Curlandia!”
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
5 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
2 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas