Kokteilis
Testi

TESTS: šis personības tests palīdzēs noskaidrot, kādu pieredzi esi apguvis iepriekšējā dzīvē0

Foto: yourtango

Tautā visiem zināms teiciens, ka kaķim ir 9 dzīvības, taču jautājums par to, cik dzīves piedzīvo cilvēks? Mūsdienās lielākā daļa sabiedrības jau apzinās, ka cilvēks dzīvo neskaitāmas dzīves. Turklāt nav jābūt kādas reliģijas piekritējam, lai tam ticētu un par to pārliecinātos. Ikviens no mums ir dzīvojis daudz un dažādas dzīves, vēl jo vairāk, katrā no tām kaut ko esam mācījušies, lai šajā dzīvē būtu laimīgi un veseli, lai būtu tie, kas esam.

Tie cilvēki, kas tic reinkarnācijai, apzinās, ka katram no mums ir savs uzdevums un mācībstunda, kas dzīves laikā jāapgūst. Turklāt, viņi arī apzinās, ka cilvēki, kurus apzināti vai neapzināti satiekam, ir cieši saistīti ar mūsu iepriekšējām dzīvēm. Un tas tāpēc, ka ikvienam cilvēkam ir iespēja atcerēties savas iepriekšējās dzīves un noskaidrot, kas viņš tajās bijis un ko tajās darījis.

Tomēr, ja līdz šim tev nav izdevies noskaidrot to, ko esi darījis savās iepriekšējās dzīvēs, tad lūk, tev ir ekskluzīva iespēja uzzināt, kādas dzīves pieredzes esi apguvis savās iepriekšējās dzīvēs. Viss, kas tev jādara, rūpīgi jāaplūko attēls un jāpievērš uzmanība tam, ko attēlā ieraugi pirmo.

1. Sarkanā māja

Ja pirmo attēlā ieraudzīji sarkano māju, tas norāda uz to, ka iepriekšējās dzīves ilgu laiku esi dzīvojis pie dabas, mežā vai lauku apvidū, darot lauku darbus, vai, iespējams, esot dzīvnieks, kas kultivē zemi. Tava stihija bijusi zeme. Visticamāk, tas ir kas pilnīgi pretējs tam, kādu dzīvi dzīvo pašlaik. Taču, tas vērš tavu uzmanību uz to, kas tev jāmācās un jāpraktizē pašreizējā dzīvē. Ja ikdienā jūties noguris, neapmierināts vai nokaitināts, atceries ko esi mācījies savās iepriekšējās dzīvēs, praktizējot fizisku darbu. Vienmēr pabeidz iesākto, jo smags darbs vienmēr atmaksājās.

2. Zāle

Ja attēlā pirmo ieraudzīji zāli, tad iepriekšējā dzīvē biji zinātnieks un lielāko daļu savas dzīves esi veltījis darbam un akadēmiskiem pētījumiem. Taču, tavi centieni vienmēr būt labākajam savā jomā nozīmēja, ka nepieredzēji rūpes par ģimeni un citus sociālos pienākumus. Ja savā ikdienas dzīvē izjūti saspringumu starp darbu un pārējo dzīvi, tad nevaino tajā pagātni. Ir pienācis laiks pievērt uzmanību lietām ārpus karjeras.

3. Ūdens

Ja pirmo ieraudzīji ūdeni, tad tā ir tieša norāde uz to, ka iepriekšējā dzīvē esi bijis jūrnieks, vai arī tava ikdienas dzīve bijusi cieši saistīta ar ūdeņiem. Neskatoties uz to, ka, iespējams, mūsdienās neesi labās attiecībās ar ūdeni, tu ar to jūties īpaši saistīts. Savās iepriekšējās dzīvēs esi apguvis, ka dzīve ir tikpat mainīga kā okeāns. Turklāt tev vienmēr jābūt gatavam tikt galā ar visdažādākajām dzīves vētrām. Iepriekšējā dzīvē tu esi apguvis kādu svarīgu mācību, tu apzinies, ka patstāvīga izpratne par pārmaiņām ir būtiska, lai piedzīvotu patiesu laimi.

4. Kalni

Ja tomēr pirmos attēlā ieraudzīji kalnus, tad iepriekšējā dzīvē esi bijis liels piedzīvojumu meklētājs. Iespējams, nesasniedzi nospraustos mērķus un neuzkāpi augstākajos kalnos. Šobrīd doma par ceļošanu, vai spontānām darbībām tev varētu šķist pat biedējoša, taču tev jāatceras pieredzes, ko esi guvis iepriekšējā dzīvē. Tev no jauna jāapgūst piedzīvojumu meklētāja gars. Iepriekšējā dzīvē tu saprati, ka pacietība un apņēmība ir īstā panākumu atslēga dzīvē. Tu esi personība ar neierobežotu varu un spējām, tāpēc ņem to vērā, un ir laiks iekarot jaunas virsotnes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu atzīta Daugavpils
7 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 gardas un veselīgas vasaras veltes: vērtīgas gan skaistumkopšanai, gan ēdienkartei
7 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Apmaini laicīgi POSITIVUS festivāla aproci “Alfā”
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
10 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ugunsgrēkā vasaras nometnē Krievijā gājuši bojā 4 bērni
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Jau rīt temperatūra paaugstināsies līdz +27 grādiem
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
28 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Notikusi laupīšana restorānā Mežaparkā
3 stundas