Kokteilis
Testi

TESTS: šis personības tests atklās tavus patiesos uzskatus par mīlestību0

Foto: yourtango

Kad runa ir par attiecību pieredzi, ideālajiem randiņiem, attiecībām un iemīlēšanos, katram no mums ir citāds redzējums par to, kas ir visideālākais un piemērotākais. Bieži vien mūsu iztēle par skaistu un perfektu mīlestību patiesībā nemaz nesaskan ar reālo dzīvi.

Šis personības tests tev palīdzēs identificēt savus dziļākos un slēptākos uzskatus par skaistu un perfektu mīlestību. Viss, kas tev jādara – rūpīgi jāaplūko attēls un jāpievērš uzmanību tam, ko tu tajā ieraugi pirmo.

1. Sievietes seja

Ja tu pirmo attēlā ieraudzīji sievietes seju, tavs slēptākais uzskats par mīlestību ir savas dzīves laikā piedzīvot tādu mīlestību, kas piepilda tevi no matu galiņiem līdz pirkstu galiņiem. Tu zini, ka mīlestība iespējama tikai starp diviem cilvēkiem, kas izjūt viens pret otru patiesu mīlestību. Tu zini, ka mīlestība ir jākopj, lai tā augtu vēl stiprāka.
Bet realitātē ne vienmēr tā notiek. Ir skaisti sapņot par burvīgu mīlestību, taču jāsaprot, ka esot attiecībās, kurās tu šādi nejūties, nav jēgas censties. Visdrīzāk tu šādās “izsapņotās” attiecībās nekad nejutīsies pilnīga.

2. Taureņi

Ja aplūkojot attēlu, pirmos ieraudzīji tauriņus, tavs slepenais uzskats par mīlestību ir tāds, ka tavuprāt mīlestība stāv pāri pilnīgi visam dzīvē. Pat neskatoties uz to, ka, iespējams, tavi vecāki ir šķīrušies un tu esi piedzīvojusi neveiksmīgas attiecības, tu aizvien tici, ka mīlestība ir tik stipra, ka tā spēj uzveikt it visu, kas stājas tās ceļā.
Patiesībā tev ir jāsaprot, ka mīlestība ir kaut kas skaists un trausls, un tā nespēj visu “iekarot”. Dažkārt tavi nākotnes plāni var nesakrist ar cilvēku, kuru mīli, un tas reizēm pat ir labi. Turklāt, tev vienmēr ir jābūt stabilai un neatkarīgai personībai, tikai tad tu spēsi sabalansēt savas vēlmes ar mīlas dzīvi.

3. Ziedi

Savukārt, ja pirmos attēlā ieraudzīji ziedus, tavs slepenais uzskats par mīlestību ir tāds, ka romantika mīlošās attiecībās nekad neizzūd.
Tev jāapzinās, ka pat visromantiskākie cilvēki nespēj tevi apbērt ar ziediem un atvērt tev durvis 24 stundas diennaktī. Dzīvē mēdz atgadīties arī grūtības un arī sievietei ir jāuzņemas atbildība pašai par sevi. Regulāras romantiskas izpausmes mēdz nogurdināt, tāpēc nevajadzētu pieņemt dažādas romantiskas izpausmes kā pašsaprotamas un “obligātas”. Labāk iemācies izbaudīt mirkļus kopā ar mīļoto cilvēku, jo tieši mirkļos slēpjas burvība.

4. Debesis

Ja pirmās attēlā ieraudzīji debesis, patiesībā tu uzskati, ka mīlestība ir viss tas, ar ko jūs nodarbojaties aiz aizvērtām durvīm savā guļamistabā.
Protams, fiziskā pievilcība vienam pret otru neapšaubāmi ir viens no noteicošajiem faktoriem veiksmīgās un mīlošās attiecībās. Taču tev jāapzinās, ka mīlestība un sekss ir divas pilnīgi dažādas lietas. Mīlestības pamatā ir emocionālā tuvība un uzticēšanās. Savukārt kaislības guļamistabā ir tikai pēc tam.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
7 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 3 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
40 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Autovadītājs Bauskas novadā nāvējoši notriec gājēju un pamet notikuma vietu
36 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Par Rīgas otro vicemēru ievēlē Annu Vladovu no “Saskaņas”
27 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kad izbrauca, laiks bija labs, viļņi sacēlās vēlāk. Sīkāk pastāsta par jūrā pazudušā Aiga Audera meklējumiem
11 minūtes