Kokteilis
Testi

TESTS: šis personības tests atklās, kādu karjeras virzienu tev vajadzētu izvēlēties0

Foto: yourtangoo

Galu galā ikvienam no mums ir jāstrādā, taču nereti nākas uzdot sev tādus jautājumus, kā: “kas es kļūšu, kad izaugšu?” vai “kas ir mans sapņu darbs?” Dažkārt ir visai amizanti vērot pieaugušos, kas šos jautājumus uzdod saviem bērniem, neskatoties uz to, ka viņi paši nespēj rast atbildes.

Šis ātrais un vienkāršais personības tests palīdzēs tev saprast, kāds profesionālās karjeras virziens tev ir vispiemērotākais. Viss, kas tev jādara, ir jāaplūko optiskā ilūzija un jāpievērš uzmanība tam, ko ieraugi attēlā pirmo.

1. Gliemezis

Ja attēlā pirmo ieraudzīji gliemezi, tad tu esi cilvēks, kuram vajadzētu izvēlēties karjeru, kurā tev nāktos mijiedarboties un komunicēt ar daudz cilvēkiem. Tev piemērots jebkurš darbs, kurā vari izmantot savas zināšanas, gudrību, balsi un komunikācijas spējas. Tu būtu lielisks autobusa vadītājs, sociālais darbinieks, skolotājs vai sabiedrisko attiecību speciālists.

2. Galvaskauss

Savukārt, ja pirmo ieraudzīji galvaskausu, tad tu esi ļoti mākslinieciska un radoša personība. Tev vajadzētu turpināt pilnveidot un attīstīt sevi mākslā. Iespējams, tu jau zini, kas tev padodas vislabāk, taču, ja nē, tad ir pēdējais laiks to noskaidrot. Tu varētu būt lielisks gleznotājs, dejotājs, dziedātājs, rakstnieks vai mākslas pedagogs.

3. Karte

Ja vispirms ieraudzīji karti, tad tu esi lielisks analītiķis. Tu varētu strādāt kā inženieris, zinātnieks vai pat arhitekts. Tev ir ļoti gudrs prāts un tu lieliski risini sarežģītas situācijas. Tu būtu lielisks jurists, advokāts, matemātiķis vai pat parādu piedzinējs.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv