Kokteilis
Testi

TESTS: šis personības tests atklās, kāds komunicētājs tu patiesībā esi0

Foto: yourtango

Tas, ka Tev ir plašs vārdu krājums nebūt nenozīmē, ka zini kā tos sakārtot loģiskā teikumā, lai nodotu vēstījumu apkārtējiem. Turklāt, ir vairāk kā skaidrs, ka mēs katrs esam ļoti atšķirīgi. Daži no mums ir labāki komunicētāji, daži sliktāki. Vai tu zini kāds komunicētājs tu patiesībā esi? Apskati optisko ilūziju, lai to uzzinātu.

1. Vīrieša kāja

Ja aplūkojot attēlu, pirmo ieraugi vīrieša kāju, tad ir vairāk kā skaidrs, ka tu vienmēr runā tieši. Tev nav problēmu noformulēt savas domas un jūtas, kā arī dalīties ar tām ar citiem cilvēkiem. Tas  ir lieliski! Tev vajadzētu lepoties ar to, ka spēj skaļi paust savu viedokli un būt pārliecināts ik brīdi, kad runā publiski. Taču tev jāsaprot, ka visi nav tādi kā tu. Dažkārt tavs tiešais un stingrais vēstījums citus var aizskart. Tāpēc esi uzmanīgs komunicējot.

2. Sievietes kāja

Savukārt, ja pirmo attēlā ieraudzīji sievietes kāju, tad tu esi tāda personība, kura nopietni pārdomā visu pirms kaut ko saka skaļi. Dažkārt jāpaiet laikam, lai tu spētu atrast īstos vārdus atbilstoši savām izjūtām. Tieši šī iemesla dēļ nereti tevis teiktais nonāk pretrunā ar tevi pašu. Tu nespēj atrast vārdus, kas būtu līdzsvarā ar tavām domām un jūtām.  Atceries, ka dažkārt klusums spēj pateikt vairāk kā neskaidrs vēstījums. Ne par velti tautās runā, ka runāšana sudrabs, klusēšana zelts.

3. Abas kājas

Tomēr, ja aplūkojot attēlu, uzreiz ieraudzīji abas kājas, tad tu parasti nedomā pirms ko saki skaļi. Tev ir spēcīgi un konkrēti uzskati, turklāt tu ar tiem vēlies dalīties un pārliecināt apkārtējos, ka tieši tavs viedoklis ir pareizs. Tu esi cilvēks, kas lieliski iejūtas jebkurā kompānijā. Tev ir viegli veidot jautras un laiskas sarunas. Tu patiešām esi gudrs un asprātīgs cilvēks, taču dažreiz pirms ko saki skaļi, padomā, vai tas neaizvainos un nekaitēs apkārtējiem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
9 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
3 stundas