Kokteilis
Testi

Tests “Sievietes maģija”: izvēlies kleitiņu un uzzini, kāda sieviete esi!0

Kolāža: kokteilis.lv

Piedāvājam katrai sievietei iztēloties sevi pasakā. Iedomājies, ka esi saposusies uz balli – kura no kleitām tev mugurā?

Izvēlies savējo un uzzini, kāda sieviete esi pēc rakstura!

Kolāža: kokteilis.lv

1. “Neparastā klasika”
Šī sieviete zina, ka ir īsts dārgums. Un tas nepārsteidz. Viņa ir izsmalcināta, eleganta un prot apburt. Viņas sievišķība ir spilgta, un aiz muguras viņu daudzi pat apskauž, bet atklāti – baidās ko iebilst. Šī sieviete ir īsta karaliene! Kad satiks savu vienīgo, savu sapņu vīrieti – kopā ar šo sievieti viņš jutīsies kā izredzētais. Viņu aizmirst ir neiespējami.

2. “Paradīzes putns”
Šī sieviete vienmēr piesaista vīriešu skatienus. Tiklīdz viņa ienāk telpā, visi vīrieši atklāti vai paslepus sāk sekot viņai ar skatienu.

Viņai ir ļoti spēcīga enerģija. Viņa vienmēr iegūst kāroto. Var ārēji būt auksta kā ledus, bet iekšā deg karsta liesma. Šī liesma var gan sasildīt, gan apdedzināt. Ak, vai, tam, kurš pāries viņai ceļu!

3. “Sieviete pavasaris”
Šī sieviete izskatās ievērojami jaunāka par savu vecumu. Mūžīgā meitene, kas dvēselē ir vienmēr jauna. Ļoti maiga, sirsnīga, ievainojama. Viņas burvība liek uzplaukt ziediem. Daudzi vīrieši slepeni par viņu sapņo. Bieži izvēlas nepiemērotu vīrieti.

4. “Sieviete zeltā”
Šī sieviete prot sevi pasniegt. Īsta lēdija, pieticīga, bet ļoti gaišs cilvēks. Ļoti skaista sieviete. Viņā ir kaut kas tāds, ka aizraujas elpa. Tādu sieviešu dēļ vīrieši ir gatavi uz jebkādiem varoņdarbiem. Viņa piešķir dzīvīgumu itin visam savā apkārtnē.

5. “Izsmalcinātā vienkāršība”
Ļoti neparasta sieviete. Piemīt ekstrasensoras spējas, lai gan ārēji izskatās samērā vienkārša. Lieliska aktrise. Lieliski izjūt un saprot cilvēkus. Stāv un krīt par saviem tuviniekiem un draugiem.

LA.lv