Kokteilis
Testi

TESTS sievietēm “dejojošie pāri”: kādas attiecības tevi darīs laimīgu?0

Foto: ekrānuzņēmums no Esotericblog

Apskati zīmējumu un izvēlies to pāri, kas tev simpatizē visvairāk: uzzini, kāda veida attiecības tev ir vispiemērotākās!

Pirmais pāris

Tu meklē skaistas, spilgtas, romantiskas attiecības. Tu vēlies, lai šis skaists periods ilgtu mūžīgi – lai partneris ar tevi flirtētu, teiktu komplimentus un dāvinātu dāvaniņas. Tev attiecībās ir svarīgi justies kā īstai sievietei – aprūpētai un apbrīnotai.

Otrais pāris

Attiecībās tev nepieciešama sava veida pretrunība – tikai tik daudz, lai partneris tev vienmēr liktos interesants un mazliet noslēpumains. Tavs partneris nedrīkst būt “vājāks” par tevi. Tev attiecībās ir nepieciešama enerģija, un, lai jūs viens otru savaldzinātu laiku pa laikam.

Trešais pāris

Tev nepieciešams atbalsts un tādas attiecības, par kurām rūpējas arī partneris. Tu meklē vīrieti, kas būtu tavs stiprais un uzticamais plecs, partneri, kam tur vari uzticēties un vienmēr uz viņu paļauties. Tu meklē tādu vīrieti, kas spēs un mācēs vajadzības gadījumā atrisināt arī tavas problēmas, jo tu pati esi trausla sieviete, kas reizēm grib atļauties būt patiešām “neko nevaroša” sieviete.

Ceturtais pāris

Tu meklē klasiskas attiecības – nobriedušas un stipras, kurās neatņemama klātbūtne ir uzticībai, sapratnei, rūpēm vienam par otru. Tāpat tev ļoti svarīga ir cieņa. Ja tavs partneris spēs tev dot šīs sajūtas un drošību par rītdienu, tu būsi absolūti laimīga šajās attiecībās.

Piektais pāris

Saistītie raksti

Attiecības, kurās tev ir iedota līdera loma, ir domātas tev. Tavam vīrietim ir jābūt tādam, kurš tev uzticas, jo tu darīsi to, kas tev patiks. Tu pati esi dinamiska, enerģiska un ļoti aktīva, tāpēc vīrietis nedrīkst “bremzēt” tevi tavā dzīves ceļā. Un tieši šādās attiecībās tu radīsi gandarījumu un būsi laimīga.

Sestais pāris

Iespējams, ka šajā dzīves periodā tev nemaz nav nepieciešamas attiecības. Tu esi harmonijā ar sevi un savu dzīvi, tu šobrīd nemeklē otro pusīti. Tev patīk brīvība, tu rīkojies tā, kā uzskati par pareizu un nodarbojies ar tām lietām, kas tevi dara laimīgu. Tad, kad tev būs nepieciešams partneris, tad viņam noteikti jābūt tādam, kas tevi neierobežo un spēj tev sniegt brīvību.

LA.lv