Saspiediet roku dūrē un paskaties, kā jūs to izdarījāt! Kura no šīm personībām esat jūs?

Foto: uspeh.club
Foto: uspeh.club

Dūre Nr. 1
Šie ļaudis ir pieticīgi, taču ģeniāli. Viņi ir ļoti erudīti, gluži vai kā staigājoša enciklopēdija. Viņi neapstājas pie sasniegtā, bet cenšas sasniegt aizvien jaunas un jaunas virsotnes, viņiem patīk mācīties un iepazīt pasauli. Enerģētiski cilvēki, kuriem vienmēr galvā dzimst jaunas idejas.

Dūre Nr. 2
Šie cilvēki būvē paši sevi. Dažkārt šķiet skarbi, taču dvēselē ir maigi un pat ievainojami. Viņiem piemīt asa intuīcija, taču drīzāk tehniskas dabas, kas vairāk līdzinās “sestajam prātam”, jo šo cilvēku praktiskās smadzenes nemitīgi atrodas salīdzināšanas un meklēšanas procesā.

Dūre Nr. 3
Šie cilvēki ir reālisti, stingri stāv uz zemes, ir praktiski, dažkārt aprēķinātāji, taču tas nenozīmē, ka viņi dzīvo uz citu rēķina. Šie cilvēki ir apveltīti ar radošu talantu. Viņi vienmēr atrod, kur izpaust savu talantu, jo ļoti labi zina, ko vēlas sagaidīt no šīs dzīves. Turklāt, ja viņiem vēl ir draugu atbalsts, viņi spēj “gāzt kalnus”.

Dūre Nr. 4
Šie cilvēki ir novērotāji. Viņi ir spējīgi no smilšu graudiņa uzbūvēt pili, no kapeiciņas kļūt par miljonāriem, turklāt darīt to ar tādu burvību, ka citiem tikai atliek nobrīnīties. Šādu cilvēku devīze ir: Lēnāk brauksi, tālāk tiksi! Viņi nemīl lielīties un mīl monotomu dzīvesveidu, klusumu un mieru.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem