Sargeņģeļa uzdevums ir apsargāt un rūpēties par savu cilvēku. Bet ja jūs ar viņa palīdzību gribēsiet kādu sodīt vai paveikt kaut ko ļaunu, eņģelis jums nepalīdzēs. Rūpējieties un sargājiet savu eņģeli tāpat, kā viņš to dara un viņš to jums atdarīs.

Kā noskaidrot savu sargeņģeli pēc dzimšanas datuma?
Par noteiktām stihijām un rakstura īpašībām var orientēties pēc otrā tavas dzimšanas dienas cipara. Ja tu esi dzimis, piemēram, 24.septembrī, tas būs cipars 4, bet ja tu esi dzimis apaļā datumā, piemēram, 30.janvārī vai 20.augustā – tavs sargeņģeļa cipars ir 10.

Eņģelis Nr.1
Šī eņģeļa vārds ir Laipnība. Savu raksturu viņš dāvina arī tam cilvēkam, par ko visu viņa mūžu rūpējas;

Eņģelis Nr.2
Šo eņģeli raksturo gaisma. Uz vaiga dodot tev buču pirms gulētiešanas, viņš dāvina cilvēkiem vasaras raibumus. Viņš bieži cenšas dot kādu zīmi, ka ir tev blakus vai parādās tev sapņos;

Eņģelis Nr.3
Šis ir eņģelis – vējš. Bieži ir kaut kur “citos darbos”, tomēr tikpat bieži atsaucas uz lūgumu palīdzēt tev grūtos brīžos.

Eņģelis Nr.4
Šī eņģeļa vārds ir Gudrība. Viņš savam cilvēkam dāvā izcilu intuīciju. Un šādu cilvēku lēmumi gandrīz vienmēr ir nekļūdīgi un pareizi.

Eņģelis Nr.5
Metāliskais eņģelis – diezgan asi reaģē uz tavām asarām un necieš, ka tu par kaut ko sūdzies, taču dāvā savam cilvēkam ilgu mūžu;

Eņģelis Nr. 6
Tev ticis Varavīksnes eņģelis. Šī eņģeļa aprūpē ir ļoti radoši cilvēki, kuriem bieži ir nepieciešama iedvesma.

Eņģelis Nr. 7
Eņģelis – enerģija. Viņi ātri aizsvilstas un arī apvainojas. Spējīgi dot sapņus, kas ļauj ielūkoties nākotnē.

Eņģelis Nr. 8
Jūs apsargā eņģelis, kas ir kāds jūsu tuvs cilvēks, kas jau aizgājis aizsaulē. Pret saviem pienākumiem izturās ar milzīgu atbildību un ļoti jūs mīl.

Eņģelis Nr. 9
Šī eņģeļa vārds ir Daba. Šis eņģelis nav vienaldzīgs pret visām dzīvajām būtnēm, it īpaši pret mājdzīvniekiem, tas dāvā sirsnību, mīlestību un rūpes visu jūsu dzīvi.

Eņģelis Nr. 10
Eņģelis – Uguns! Palīdz jebkuros darbos un lēmumos. Viņa aprūpējamais cilvēks visu mūžu no apkārtējo puses tiek uzskatīts par “dzimušu veiksmes krekliņā”, kā arī – šiem cilvēkiem patiešām veiksme stāv klāt itin visos lēmumos.