Kokteilis
Testi

Tests “Saldā dzīve”! Uzzini, cik garšīga tieši šobrīd ir tava dzīve!0

Foto: kokteilis.lv

Kūkas, kūciņas, mafini, smalkmaizītes – dažkārt uz tām var skatīties, kā uz mākslas darbu! Nav noteikti tās jāapēd! Izvēlies sev simpātiskāko un uzzini, cik garšīga šobrīd ir tava dzīve!

Foto: kokteilis.lv

Kūciņa Nr.1

Dzīve tev šobrīd šķiet neizdevusies. Iespējams, tev ir viss, ko kāro katra sieviete, tomēr dvēseles dziļumos tu saproti, ka neesi sasniegusi to, par ko sapņoji gadiem ilgi, kad plānoji savu skaisto dzīvi, ļaujoties nomoda sapņiem. Nu, ko lai saka? Viss, protams, ir tavās rokās, bet arī izmisumā krist nevajadzētu. Jo, ja tā padomā, blakus ir mīloši cilvēki, kas rūpējas par tevi. Ne jau visiem tā ir!

Kūciņa Nr. 2

Tu tiecies pēc pilnības. Un šī tieksme ir tik spēcīga, ka traucē tev mierīgi dzīvot. Tu pastāvīgi skaties uz visām pusēm, lai redzētu, kā dzīvo citi. Un tas nav pareizi! Dzīvo savu dzīvi! Gribi radīt – radi, bet nekad nesaki: “Paskat, kāda viņiem mašīna, kāda māja, kā viņi ģērbjas…” Tas traucē, tas nemotivē!

Kūciņa Nr.3

Lai kas notiktu tavā dzīvē, tev galvenais ir mīlestība. Tas nekas, ja tev nebūs īpašumu, lai nav skaistu tērpu, tu vienmēr saki: “Toties esmu mīlēta, un es mīlu.” Un, patiesi, kas gan vēl vajadzīgs saldai dzīvei? Turpini tādā pat garā, lai gan atrast jaunus mērķus dzīvē arī ir labi!

Kūciņa Nr.4

Tu esi īsta “sieviete šokolādē” – gluži kā šis kēkss. Tev ir skaista dzīve, tērpi, atpūta un pat ballītes (kas gan var būt arī vienkārši meiteņu vakari). Tu proti sevi pasniegt cilvēkiem. Proti parādīt “šokolādi” visai pasaulei, tāpēc cilvēki tevi apskauž, daži pat necieš. Tiesa, patiesībā tev viss nemaz nav tik ideāli. Tava privātā dzīve bieži vien cieš… Bet turpini to neizrādīt skauģiem, viņi tikai priecātos par tādām ziņām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv