Kokteilis
Testi

Tests: pirmais, ko tu ieraudzīsi attēlā, atklās, kas apdraud tavu laimi0

Foto: esotericblog

Protams, ikviens no mums ir dzirdējis teicienu, ka īstā laime atrodas mūsos pašos, taču kāpēc reizēm to ir tik grūti atrast?

Šis tests tev palīdzēs atrast atbildi uz šo jautājumu!

1. Kosmiskie putekļi

Ja tu pirmais, ko ieraudzīji attēlā bija kosmiskie putekļi – tas tāpēc, ka tu esi tendēts fokusēties uz negatīvo un tieši tas arī attur tevi no patiesas laimes. Cik reižu tu esi apstājies, lai paskatītos uz zvaigznēm? Vēl jo vairāk, atceries, ka zvaigznes pie debesīm ir vienmēr – pat tad, kad tām priekšā ir mākoņi!
Tieši tas pats notiek ar tavu dzīvi. Tu ļoti bieži aizmirsti paraudzīties sev apkārt un pateikt paldies par to, kas tev jau ir. Kāpēc gan tev to neizdarīt tieši tagad?
Lai izbaudītu savu dzīvi un iemācītos būt laimīgam, tev ir jāsāk novērtēt to, kas tev ir, nevis visu laiku jāpievērš uzmanība tām lietām, kuras tev pietrūkst!

2. Sieviete

Ja tu pirmo attēlā ieraudzīji sievieti – tas ir tāpēc, ka tavas laimes vislielākais drauds ir tas, ka tu pārāk bieži sevi salīdzini ar citiem. Dažreiz dzīve liek mums domāt, ka mūsu dzīve ir sliktāka nekā citiem cilvēkiem. Taču piedāvājam tev veikt nelielu eksperimentu: palūkojies uz pirmo fotogrāfiju, ko tu ieraudzīsi kādā no saviem sociālajiem tīkliem: ko dara šis cilvēks? Tagad iedomājies sevi šādā situācijā. Vai tas patiešām ir tas, ko tu vēlies savā dzīvē?
Tavs ceļš uz laimi ir apzināties, ka tu dzīvo šeit un tagad, un atrodies tieši tur, kur tev ir jāatrodas! Tev tas nepatīk? Tātad, maini to! Taču lēmumus pieņem izejot no tā, ko tu vēlies patiesībā nevis no tā, ko tev vajadzētu vēlēties…

3. Izteiksmīga planēta

Ja pats pirmais, kas pievērsa tavu uzmanību šajā attēlā ir izteiksmīgā, spilgtā planēta, kas atrodas virs sievietes galvas, tas nozīmē, ka tavas laimes drauds ir tavas ambīcijas. Tu vēlies visu un uzreiz, un tevi reti kad uztrauc sekas.
Šķiet, ka tavā prātā mērķis vienmēr attaisno līdzekļus, taču tas ne vienmēr tā ir. Ir jāiemācās sadzīvot ar līdzcilvēkiem un jāiemācās cienīt citu cilvēku vēlmes un uzskati.
Galu galā, ne velti ir teicies, ka īsto laimi tu piedzīvosi tikai tad, kad dalīsies ar to!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas