Kokteilis
Testi

Tests: pirmais, ko tu ieraudzīsi attēlā, atklās, kas apdraud tavu laimi0

Foto: esotericblog

Protams, ikviens no mums ir dzirdējis teicienu, ka īstā laime atrodas mūsos pašos, taču kāpēc reizēm to ir tik grūti atrast?

Šis tests tev palīdzēs atrast atbildi uz šo jautājumu!

1. Kosmiskie putekļi

Ja tu pirmais, ko ieraudzīji attēlā bija kosmiskie putekļi – tas tāpēc, ka tu esi tendēts fokusēties uz negatīvo un tieši tas arī attur tevi no patiesas laimes. Cik reižu tu esi apstājies, lai paskatītos uz zvaigznēm? Vēl jo vairāk, atceries, ka zvaigznes pie debesīm ir vienmēr – pat tad, kad tām priekšā ir mākoņi!
Tieši tas pats notiek ar tavu dzīvi. Tu ļoti bieži aizmirsti paraudzīties sev apkārt un pateikt paldies par to, kas tev jau ir. Kāpēc gan tev to neizdarīt tieši tagad?
Lai izbaudītu savu dzīvi un iemācītos būt laimīgam, tev ir jāsāk novērtēt to, kas tev ir, nevis visu laiku jāpievērš uzmanība tām lietām, kuras tev pietrūkst!

2. Sieviete

Ja tu pirmo attēlā ieraudzīji sievieti – tas ir tāpēc, ka tavas laimes vislielākais drauds ir tas, ka tu pārāk bieži sevi salīdzini ar citiem. Dažreiz dzīve liek mums domāt, ka mūsu dzīve ir sliktāka nekā citiem cilvēkiem. Taču piedāvājam tev veikt nelielu eksperimentu: palūkojies uz pirmo fotogrāfiju, ko tu ieraudzīsi kādā no saviem sociālajiem tīkliem: ko dara šis cilvēks? Tagad iedomājies sevi šādā situācijā. Vai tas patiešām ir tas, ko tu vēlies savā dzīvē?
Tavs ceļš uz laimi ir apzināties, ka tu dzīvo šeit un tagad, un atrodies tieši tur, kur tev ir jāatrodas! Tev tas nepatīk? Tātad, maini to! Taču lēmumus pieņem izejot no tā, ko tu vēlies patiesībā nevis no tā, ko tev vajadzētu vēlēties…

3. Izteiksmīga planēta

Ja pats pirmais, kas pievērsa tavu uzmanību šajā attēlā ir izteiksmīgā, spilgtā planēta, kas atrodas virs sievietes galvas, tas nozīmē, ka tavas laimes drauds ir tavas ambīcijas. Tu vēlies visu un uzreiz, un tevi reti kad uztrauc sekas.
Šķiet, ka tavā prātā mērķis vienmēr attaisno līdzekļus, taču tas ne vienmēr tā ir. Ir jāiemācās sadzīvot ar līdzcilvēkiem un jāiemācās cienīt citu cilvēku vēlmes un uzskati.
Galu galā, ne velti ir teicies, ka īsto laimi tu piedzīvosi tikai tad, kad dalīsies ar to!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
15 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 16 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītas programmas?
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas Tatros dzīvību zaudējuši četri cilvēki, bet 30 ievainoti
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Divi puikas vieni paši izdzīvo trīs dienas: paglābj veiksmīga sakritība 2
6 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
10 stundas