Viss, kas tev jādara, ir cītīgi jāaplūko attēlu un jāpievērš uzmanība dzīvniekam, kuru ieraudzīji pirmo.

Uzzini, kāda sieva tu esi, balsoties uz dzīvnieku, kuru pirmo ieraudzīji:

1. Lauva

Ja pirmo attēlā ieraudzīji lauvu, tad tā liecina, ka esi lojāla. Tu vienmēr esi lojāla partnere gan kā draugs, gan ģimenes dzīvē un tev rūp tavu līdzcilvēku labklājība. Šī ir viena no svarīgākajām īpašībām tavā ikdienas dzīvē.

2. Kaķis

Ja pirmo ieraudzīji kaķi, tad tu esi sieva, kas ikdienas dzīvē mājās cenšas radīt mājīguma un komforta sajūtu. Tava ģimenes māja ir tavs templis un tev ir svarīgi, lai katrs kas tajā ienāk jūtas ērti, droši un kā mājās. Turklāt tevi ir ļoti svarīgi, lai tavs vīrietis novērtē to, ko dari.

3. Suns

Ja paskatoties uz šo attēlu pirmo ieraudzīji suni, tad tu esi sieva, kurai ir svarīgi ikdienas dzīvē izjust prieku un doties piedzīvojumos. Ir cilvēki, kas labprāt piektdienas vakaros paliek mājās, ietinoties segā pie TV ekrāna, taču noteikti ne tu. Tu laulībā ienes jautrību un jaunas pieredzes.

4.Gulbis

Ja pirmo ieraudzīji gulbi, tad tu esi sieva, kura lepojas ar sevi un saviem panākumiem. Tu esi neatkarīga. Iespējams, tu vari aizmirst samaksāt rēķinu par dzīvokli. Tas tāpēc, ka tav ikdiena ir piepildīta ar darbiem un tu vienmēr domā kā sevi pilnveidot un attīstīt. Ikdienišķas lietas, tādas kā rēķinu apmaksu, tu labāk uztici savam vīram.

5. Zirgs

Ja attēlā pirmo ieraudzīji zirgu, tad tu esi sieva – namamāte. Tu vienmēr rūpēsies, lai viss notiktu pēc plāna un zināsi kā visu noorganizēt. Tava motivācija ir vīra atbalsts ikdienas dzīvē, tāpēc tu vienmēr centīsies izplānot lieliskas brīvdienas kopā, ceļojumu atvaļinājumā laikā vai dzimšanas dienas ballīti kādam ģimenes loceklim.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.