Kokteilis
Testi

Tests – pašizziņas spēle: izvēlieties vienu attēlu0

Foto: Unsplash; kolāža: kokteilis.lv

Iedomājieties, ka jūs raugāties debesis. Tagad pacentieties iztēloties, kas atrodas lejā. Kādu ainu jūs iedomājāties? Jums šajā testā tiek piedāvātas četras skaistas ainavas, kura no tām visvairāk atbilst tai, ko jūs iztēlojāties – kas atrodas zem šīm debesīm?

Ieklausieties savā intuīcijā. Krāsas – tās spēlē lielu lomu mūsu dzīvē. Vai zinājāt, ka tad, kad mēs lūkojamies zilās, mierīgās debesīs mūsu pulss palēlinās un elpošana kļūst dziļāka?

Un tā, ko jūs esat izvēlējies:

1. Jūs izvēlējāties skaistu, ziemīgu ainavu
Jums piemīt dabas dots talants atšifrēt dažādas sarežģītas situācijas. Jums piemīt juteklība, kas palīdz jums katru situāciju uztvert nedaudz atšķirīgi no citiem. Iespējams, jūs pat nenojaušat par to, bet patiesībā jūs protat pieņemt precīzus lēmumus un jums piemīt ļoti spēcīga intuīcija.

2. Jūs izvēlējāties jūras ainavu
Jūs esat ļoti sabiedrisks cilvēks un jums piemīt talants atrast kopīgu valodu ar jebkuru citu. Jūs spējat atrisināt dažāda līmeņa sarežģītības situācijas ar apskaužamu vieglumu un kas nav mazsvarīgi – protat ieklausīties un analizēt citu cilvēku viedokli. Cilvēki jūsu klātbūtnē labāk satiek un labāk sastrādājas, tāpēc jūs esat ļoti vērtīgs kadrs kolektīvā.

3. Jūs izvēlējāties kalnus
Jūs esat pašapzinīgs cilvēks. Jūs vienmēr atrodat īstos vārdus, lai pateiktu to, ko jūtat. Šī iemesla dēļ daudziem cilvēkiem jūs simpatizējat, pat tad, kad jūs pats to vēl nezinat. Jūs vienmēr esat gatavi palīdzēt citiem un atrast pareizo balansu.

4. Jūs izvēlējāties dzeltenu ziedu lauku
Jums piemīt dabas dots talants glabāt lielu informācijas apjomu savā apziņā un zemapziņā. Pateicoties šīm spējām, jums vienmēr ir daudz ideju un jums piemīt apbrīnojams radošais potenciāls. Tas jums palīdz virzīties apskaužamā ātrumā uz savu mērķi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv