Kokteilis
Testi

TESTS: Par ko liecina tavas lielākās bailes0

Tests

Tavas bailes var būt dažādas. Taču neatkarīgi no tā, to identificēšana un izolēšana var palīdzēt dzīvot veselīgāk un laimīgāk nākotnē. Lai iemācītos kontrolēt savas bailes, tev ir jāapzinās tas, no kā konkrēti tu baidies un ko tas liecina par tavu personību. Viss, kas tev jādara – jāaplūko attēls un jāpievērš uzmanību tam, ko tajā ieraugi pirmo.

Pirmais objekts, ko ieraudzīsi attēlā, atklās, kas ir tavas lielākās bailes:

1. Nazis

Foto: Pixabay

Ieraugot nazi, pirmajā brīdī varētu šķist, ka tavas lielākās bailes ir saistītas ar vardarbību, taču tā nav. Ja pirmo ieraudzīji nazi, tavas vislielākās bailes ir no nāvējošām slimībām. Iespējams, tu baidies, ka tāda nelaime varētu skart tevi pašu vai kādu, ko mīli. Iespējams, tavas bailes ir pat globālas, ka kāda slimība varētu sākties kā epidēmija un izraisīt pasaules galu. Lai cīnītos ar šīm bailēm, galvenais ir parūpēties par savu veselību un labsajūtu ikdienā. Protams, neviens nav pasargāts no saslimšanas, taču papildu rūpes var izslēgt dažādu slimību veicinošus faktorus.

2. Kāpurs

Foto: Pixabay

Vari būt drošs, ka tas neliecina par bailēm no kukaiņiem, taču, ja pirmo tiešām ieraudzīji kāpuru, tas liecina, ka tev ir nopietnas bailes no pārdabiskām lietām un spokiem. Iespējams, šīm bailēm nav nekāda pamata, bet var gadīties, ka kādreiz esi saskāries ar kaut ko pārdabisku, kas izraisījis tik spēcīgas bailes. Un, jāsaka, ka ir dabiski baidīties no tā, ko mēs nezinām – no spokiem, nāves un citām pārdabiskām lietām. Ļoti daudziem cilvēkiem piemīt šādas bailes, taču neskatoties uz diskomfortu, ko rada pārdabiskas situācijas, vari būt drošs, ka tās tev nenodarīs neko sliktu. Dzīve nav šausmu filma.

3. Taurenis

Foto: Pexels

Ja pirmo pamanīji taureni, tavas lielākās bailes ir tapt noraidītam vai nodotam. Iespējams, ikdienā tu lieliski spēj šīs bailes noslēpt, taču tās tevi nomoka iekšēji. Tu mīli savus draugus, savu mīļoto cilvēku, ģimeni, bet vienmēr analizē katru cilvēku savā dzīvē, pat pašus tuvākos. Tev ir bail, ka viņi tevi nodos un piekrāps vissāpīgāk. Uzticības iemantošana nekad nav bijusi vienkārša, tā ir nepieciešama emocionālu attiecību veidošanai. Tev jāiemācās pārkāpt pāri savām bailēm un jācenšas uzticēties – tas ļaus tev iekšēji atdzimt no jauna.

4. Ābols

Foto: Pexels

Ja pirmo attēlā ieraudzīji ābolu, tavas lielākās bailes ir no nāves. Nāve tiešām ir biedējoša un no šīm bailēm atbrīvoties ir visgrūtāk. Tas ir pēdējais mirklis dzīvē un tu nevari zināt, kas notiks pēc tam.  Tomēr, ja esi piefiksējis, ka tev ir bailes no nāves, ikdienā tu vari pazaudēt dzīvesprieku. Atceries, ka tieši tagad tu dzīvo un tas ir vissvarīgākais. Lai uzvarētu šīs bailes, iegaumē, ka nāve ir dabiska dzīves sastāvdaļa. Iemācies dzīvot te un tagad, baudot katru mirkli savā ikdienā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv