Kokteilis
Testi

Tests: par ko liecina poza, kurā tu guli0

Publicitātes foto

Mums katram ir savas dīvainības. Arī miega laikā. Piemēram, Čarlzs Dikenss gulēja tikai ar galvu pret ziemeļiem, bet Leonardo da Vinči gulēja ik četras stundas pa 20 minūtēm. Pie tam katram ir mīļākā poza, kurā viņš guļ. Vai esi ieverojis, kādā pozā tavs miegs ir pats dziļākais? Kā tev ir patīkami un ērti atrasties gultā miega laikā?

Uzmanīgi aplūko šo attēlu un izvēlies to pozu, kurā tu atrodies guļot, un uzzināsi, ko šī poza par tevi liecina.

Taisni uz sāna
Ja tu guli taisni uz sāna, rokas un kājas nav saliektas un ir taisnas, tu dod priekšroku otrai populārākajai pozai pēc popularitātes. Par ko tā liecina?
Izskatās, ka šī poza ir ļoti “stingra”, bet cilvēki, kuriem patīk gulēt šajā pozā, parasti ir pietiekami maigi un dzīvē sociāli adaptēti. Viņi jūtas komfortabli daudzu cilvēku vidū, labāk strādā komandā. Tie ir labsirdīgi, izpalīdzīgi un dažreiz pat pārāk uzticīgi.

Uz sāna ar izstieptām rokām
Šī poza raksturo cilvēku kā ļoti atraktīvu un ļoti atvērtu saziņai.Pēc tādiem cilvēkiem tiecas, tie ir patīkami sarunbiedri un klausītāji. Bet viņi bieži šaubās. Pats grūtākais cilvēkam, kas dod priekšroku šai pozai —lēmuma pieņemšana. Viņš ilgi un lēni apdomās visus iespējamos variantus, tomēr, kad viņš beidzot izvēlas kaut ko vienu, viņš noteikti uzstāj uz sava viedokļa pieņemšanu.

Karavīra poza
Ļoti vienkārša un izplatīta poza, kas arī var daudz izstāstīt par raksturu (izņemot to, ka tie, kas guļ tādā pozā, var krākt.
Cilvēks, kuram patīk tādā pozā gulēt, ir ļoti labi organizēts, un visa viņa dzīve ir sadalīta pēc saraksta pa etapiem un soļiem. Viņam patīk kārtība visā, katram jautājumam viņš pievēršas tieši un ķeras tam klāt ar labpatiku. Viņu ciena par kārtību, bet šis cilvēks parasti ir nerunīgs un viņam patīk strādāt vienam.

Brīvajā kritienā
Šī poza izskatās šādi: cilvēks guļ uz vēdera, kājas brīvi izvērstas, rokas paceltas augšā vai apķer spilvenu, galva pagriezta sāņus.
Šī ir brīva un riskēt mīloša cilvēka poza. Viņš ir atklāts, viņam patīk izklaide, kontrasts, riskantas situācijas, dzīvē viņš viegli pieņem lēmumus. Cilvēki, kuri izvēlas gulēt šādā pozīcijā, kāro pēc varas. Tiem patīk komandēt un kontrolēt. Tajā pašā laikā tie ir ļoti jūtīgi, ja tos kritizē. Ar tādiem cilvekiem ir ļoti jautri un viegli atpūsties, meklēt piedzīvojumus, ar tiem nekad nebūs garlaicīgi.

Jūras zvaigzne
Ja tu guli uz muguras, izstiepjot kājas un rokas, dzīvē tu visvairāk vērtē draudzību un cilvēku saskarsmi.
Cilvēki, kuri dod priekšroku šai pozai, ir ļoti labi draugi, nepārspējami uzmanīgi klausītāji un uzticīgi laulātie. Tie ciena cilvēku vairāk par labklājību, ar prieku palīdz un nekad nespēs ne ar ko nerēķināties. Viņu poza it kā saka: “Apskausimies!”

Embrija poza
Vispopulārākā poza miegam ir embrija poza, kad cilvēks saritinās uz sāna, pievelkot ceļgalus pie krūtīm (vai vismaz vienu ceļgalu) un rokas liek vai nu uz galvas, vai saloka priekšā.
Par ko liecina tāda poza? Kā uzskata eksperti, kuri veica pētījumus par miegu, ļoti bieži tādi cilvēki ārēji izskatās daudz stingrāk un pārliecinošāk, nekā ir patiesībā. Tādam cilvēkam ir viegli ievainojama dvēsele un trausla iekšējā pasaule. Viņi spēj pārāk koncentrēties uz problēmām, daudz domāt par to, ko viņam kāds ir teicis, pieķerties pie katra sīkuma. Toties šādi cilvēki ir ļoti atsaucīgi, ja kādam ir nelaime. Kā neviens cits, viņi spēj saprast apkārtējo cilvēku noskaņojumu un jūtas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv