Kokteilis
Testi

TESTS: noskaidro, vai tavs bijušais partneris vēl aizvien par tevi domā0

Foto: yourtango

Mīlestība patiesi ir brīnišķīga, taču dažkārt nākas atzīt, ka attiecībās ar mīlestību vien nepietiek. Ikviens no mums var mīlēt stipri jo stipri, taču agrāk vai vēlāk šīs attiecības ir jāizbeidz, jo saprotat, ka jūs neesat saderīgi ilgtermiņā. Taču ne vienmēr attiecību izbeigšana šādā situācijā ir viegla, jo vienkārši nespējat iedomāties atlikušo dzīvi bez sava dzīvesbiedra un labākā drauga. Bieži vien arī ilgu laiku pēc attiecību izbeigšanas jūs kavējaties domās par izbeigtajām attiecībām, izjūtat nožēlu un sāpes.

Ja vēlies noskaidrot, vai tavs bijušais partneris vēl aizvien domā par tevi un jūsu attiecībām pēc to izjukšanas, šis personības tests palīdzēs to noskaidrot. Viss, kas jādara – rūpīgi jāaplūko attēlu un jāpievērš uzmanību tam, ko attēlā ieraugi pirmo.

1. Krokodils

Ja attēlā pirmo ieraudzīji krokodilu, tad tu jau zini patiesību: patiesībā tavs bijušais partneris tevi vēl aizvien ļoti mīl un nespēj tikt pāri sāpīgajai attiecību izjukšanai. Taču, ja izvēlēsies atjaunot šīs attiecības, tad vari būt pārliecināts, ka neskatoties uz sākotnējo laimes un apmierinājuma sajūtu, tās jums abiem beigās liks justies vēl sliktāk kā jebkad līdz šim.

2. Laiva

Ja tomēr pirmo ieraudzīji laivu, tad vari būt drošs, ka tavs bijušais partneris vēl aizvien par tevi domā, taču tā vairs nav mīlestība. Tās vairs nav tās skaistās sajūtas, kādas jūs baudījāt attiecību sākumā. Turklāt tavam partnerim nav ne mazāko domu par iespēju, ka jūs jebkad spētu atjaunot savas attiecības.

3. Mākoņi

Ja ieraudzīji mākoņus, tad zini, ka tavs bijušais partneris par tevi joprojām domā. Turklāt tu zini, ka jūs līdz šim brīdim neesat simtprocentīgi pārtraukuši savas attiecības. Ir taču muļķīgi censties uzzināt partnera sajūtas par attiecību izjukšanu, ja jūs vēl joprojām esat kopā. Palaist cilvēku, ko patiešām mīli nekad nav viegli, taču dažkārt tas ir nepieciešams.

4. Mēness

Ja tomēr pirmo ieraudzīji mēnesi, tad diemžēl vai par laimi, tev jāpieņem fakts, ka tavs bijušais partneris par tevi vairs nedomā. Viņam noteikti ir lieliskas un skaistas atmiņas par laiku, ko pavadījāt kopā, taču tās vairs neapgrūtina viņa prātu. Ir sāpīgi apzināties, ka cilvēks, ko mīli, par ko ilgu laiku esi rūpējies un satraucies, kļuvis vienaldzīgs pret tevi. Taču galvu augšā, dzīve turpinās un katram no mums ir iespēja satikt savu mūža mīlestību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv