Kokteilis
Testi

TESTS: noskaidro, par ko tu visbiežāk uzsāc strīdus0

Foto: yourtango

Ideālu attiecību vienkārši nav! Pilnīgi visi, esot attiecībās, mēdz nonākt domstarpībās un dažādās konfliktu situācijās. Tāda ir dzīve. Turklāt, jo vairāk tu mīli, jo vairāk tu strīdies. Uzsākot jaunas attiecības, lielākoties pāri izdzīvo tā saukto rozā briļļu periodu. Šajā periodā attiecību partneri vienkārši nesaskata mīļotā cilvēka trūkumus, nepievērš uzmanību dažādām darbībām un niķiem. Taču, kad šis periods beidzas, tad sākas īstās attiecības un tas ir brīdis, kad cilvēki pa īstam iepazīst viens otra personību.

Šis tests tev palīdzēs noskaidrot, par ko tu visbiežāk uzsāc strīdus.

Viss, kas tev jādara, ir rūpīgi jāaplūko attēls, un jāpievērš uzmanība tam, ko pirmo tajā ieraugi.

Ligzda kokā

Ja aplūkojot attēlu, pirmo tajā ieraudzīji ligzdu, tad visticamāk ar mīļoto vīrieti strīdies par naudu un finansiāliem jautājumiem. Tas nenozīmē, ka jūsu strīdi ir saistīti, jo tu vai mīļotais ir intīmās attiecībās ar kādu citu turīgu partneri. Strīdu pamatā ir ģimenes drošība un labklājība, un, iespējams, tu pagātnē esi piedzīvojusi situāciju, kas šajās attiecībās liek būt piesardzīgai naudas jautājumos.

Putni

Savukārt, ja pirmos attēlā ieraudzīji putnus, tad tu esi ļoti greizsirdīga sieviete un tas arī ir visu strīdu iemesls. Visticamāk tu pati sevi neuzskati par greizsirdīgu sievieti, taču, tu nespēj uzticēties vīriešiem. Tavuprāt it visur un visās dzīves situācijās tavs mīļotais partneris ir spējīgs spert sānsoli. Tu spēj uzsākt scēnu pat tad, ja mīļotais runās pa telefonu ar māti vai māsu.

Sievietes seja

Ja pirmo attēlā ieraudzīji sievietes seju, tad tu mēdz uzsākt strīdus partnera jūtu un emociju dēļ. Tu regulāri izrādi aizvainojumu un aizkaitinājumu par to, ka mīļotais vīrietis ir aizmirsis kādu nozīmīgu datumu, nav pārsteidzis ar ziediem vai vienkārši nav sagaidījis mājās no darba ar siltu apskāvienu. Tu apzinies savu vērtību, taču šī vīrieša dēļ tava pašapziņa ir noplakusi. Turklāt, tavu strīdu mērķis ir panākt, lai arī mīļotais vīrietis ierauga un apzinās tavu vērtību, pārstājot izturēties kā pret pašsaprotamu būtni.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Latviju brauks jaunais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraides ieraksts: Latvijā tiek palaists pirmais 5G internets LMT tīklā
2 stundas