Kokteilis
Testi

Tests: noskaidro, cik spēcīga intuīcija tev piemīt – izvēlies vienu attēlu0

Foto: Pexels. Foto kolāža: kokteilis.lv

Katram no mums piemīt intuīcija. Vieni tajā prot ieklausīties vairāk, bet citi – mazāk. Tomēr tā piemīt visiem. Lai uzzinātu, kāda intuīcija piemīt jums, cik spēcīgi tā ir attīstīta un cik daudz jūs protat tajā ieklausīties, izvēlieties vienu fotoattēlu, kas jūs uzrunā visvairāk. Neanalizējiet attēlus, izvēlieties to, kas jūs “uzrunā”!

Bruņurupucis

Šobrīd jūsu dzīvē valda dažādi notikumi un daļa no tiem jūs ietekmē negatīvi. Jums ir nepieciešama aizsardzība pret to. Centieties savā dzīvē nepieļaut cilvēkus, kuriem pēc savām sajūtām jūs neuzticaties vai ar kuriem jums šķietami neizskaidrojamu iemeslu dēļ negribas pavadīt laiku kopā. Ieklausieties sevī. Jūsu intuīcija jūs pasargās, ja iemācīsieties to sadzirdēt. Jums tā piemīt, taču jūs to neesat iemācījies izmantot.

Putns

Jums ir spēcīgi attīstīta intuīcija – jūs tai uzticaties un ieklausāties tajā. Šobrīd jūsu dzīvē ir ienākuši tādi cilvēki, kas gaida piemērotu mirkli, lai atņemtu jums to, kas pēc tiesībām pieder jums. Iespējams, jūs jūtat to dziļi sirdī, taču jūsu prāts atsakās šo faktu pieņemt. Jums var nākties aizstāvēties šajā situācijā. Jebkurā gadījumā atcerieties, ka jūs nedrīkstat padoties un atkāpties. Saglabājiet uzticību saviem principiem. Un atcerieties, ka jūsu intuīcija jūs nekad nenodos.

Kamene

Ja jūs uzrunāja kamene, tas liecina par to, ka jūs savā dzīvē bieži vien “peldat pa straumi”. Reizēm jūs ieklausieties intuīcijā, bet reizēm to nedzirdat. Šobrīd jums ir jāņem dzīve savās rokās un savi sapņi jāpadara par realitāti. Turklāt tieši intuīcija būs tā, kas jums palīdzēs to realizēt. Nelieciet tai klusēt, ļaujiet, lai runā!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas