Kokteilis
Testi

TESTS: Lūk, kādu mācību esi guvusi no neveiksmīgas mīlestības iepriekšējā dzīvē0

Foto: yourtango

Iepriekšējās dzīves izzināšana jau sen ir bijusi viena no interesantākajām tēmām visā pasaulē. Turklāt, tev pat nav jātic iepriekšējām dzīvēm, lai gūtu interesi par šo patiesi unikālo fenomenu un to, ko tās spēj mācīt mums šodien. Pat tad, ja tu netici tam, ka esi dzīvojis vairāk nekā tikai šo vienu dzīvi, ko dzīvo šodien, ir gana aizraujoši un pat biedējoši izzināt, kas tu biji un ko darīji iepriekšējās dzīvēs. Visas šīs dzīves tev var palīdzēt uzzināt ko jaunu pašam par sevi, skaidrot notikumu sakarības un sākt dzīvi pilnīgi citā kvalitātē.

Viena no sarežģītākajām mācībstundām visos laikos ir bijusi izpratne par mīlestību – par to kā mīlēt un kā ļaut mīlēt sevi. Turklāt, uzsākot jaunas attiecības, nereti mīlestības priekšā mēs kļūstam bezspēcīgi. Tās ir rozā brilles, kaislīgi mirkļi un arī sāpīgas šķiršanās. Tieši tāpēc ir svarīgi apzināt kādas mīlestības mācībstundas esi apguvusi iepriekšējās dzīvēs, un kā tās vari izmantot šobrīd.

Viss, kas tev jādara, ir rūpīgi jāaplūko attēls, un jāpievērš uzmanība tam, ko pirmo tajā ieraugi.

Fotogrāfs

Ja attēlā pirmo ieraudzīji fotogrāfa stāvu, tad iepriekšējās dzīvēs esi piedzīvojusi vairākas neveiksmīgas mīlestības. Tava sirds tika salauzta vairākkārt. Turklāt, arī šodien tu esi ļoti atturīga un centies izvairīties no pretējā dzimuma, jo nevēlies, lai tava trauslā sirds jau atkal nokļūtu nepareizo cilvēku rokās. Atceries, ikviens no mums ir īstas mīlestības cienīgs, tāpēc šajā dzīvē, tev jāapgūst spēja mīlēt pašai sevi un mīlēt kādu. Vari būt droša, ka šīs dzīves laikā satiksi kādu, kurš spēs tavu sirdi sadziedēt.

Melnie stabi

Savukārt, ja pirmos ieraudzīji melnos stabus, tad iepriekšējā dzīvē piedzīvoji ilgstošas, un šķietami romantiskas attiecības. Taču, tu pat nenojauti, ka šajās attiecībās mīļotais partneris tevi krāpa. Neskatoties uz to, ka bijāt savstarpēji attālinājušies, tev nebija ne mazākās nojausmas, ka tieši krāpšana varētu ietekmēt tavas attiecības. Šobrīd, brīžos, kad runa ir par mīlestību, tu gluži vienkārši nespēj uzticēties pretējā dzimuma pārstāvjiem. Atceries, ka visi vīrieši nav vienādi, un tikmēr, kamēr būsi pārāk piesardzīga, vari pazaudēt savu īsto mūža mīlestību.

Spožie gaismas plankumi

Spožie gaismas plankumi norāda uz to, ka iepriekšējā dzīvē biji īsta siržu lauzēja. Tu varēji braukt no pilsētas uz pilsētu un sāpināt citus. Tevi pazina ikviens pretējā dzimuma pārstāvis. Turklāt tu tiki apbrīnota un dievināta. Turklāt nebija svarīgi, tas ir vīrietis vai sieviete, ko izmantoji kaislīgās mīlas rotaļās. Tas izskaidro, kāpēc šobrīd izjūti tik lielu patiku pret seksu, dārgiem ēdieniem un dzērieniem, skaistu apģērbu un luksusa kvalitātes dzīvi.

Horizonts

Ja aplūkojot attēlu pirmo ieraudzīji horizontu, tas norāda uz to, ka iepriekšējā dzīvē mīlestībai tev nebija laika. Tu vērsi savu uzmanību uz dažādām zinātniskām darbībām. Tas arī ir iemesls, kāpēc šobrīd, iespējams, jūties vientuļa. Mīlestības sajūta tevī nerada gandarījumu un piepildījumu, tāpēc pievērs uzmanību tam, kas tevi aizrauj. Tad arī attiecības un mīlestība kļūs interesantāka

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv