Kokteilis
Testi

Tests: Kuru ķermeņa daļu tu mazgā pirmo dušā? Uzzini par sevi daudz jauna!0

Foto: pixabay

Kuru ķermeņa daļu tu mazgā pirmo, ja esi iegājis dušā:

1. Galvu
2. Krūtis
3. Paduses
4. Seju
5. Plecus
6. Citu ķermeņa daļu

Atbildēji? Tagad aplūko testa rezultātus un uzzini par sevi daudz jauna.

Rezultāti:

1. Tie, kas pirmo mazgā galvu, ir mākslinieciskas personības. Tev patīk lidināties mākoņos, taču vienlaikus tu vari sasniegt to, kas citiem nav pa spēkam. Tev dažkārt pietrūkst neatlaidības, tomēr tu nenogurstoši strādāsi, lai sasniegtu mērķi, kas tev patiešām ir svarīgs. Nauda nav pats galvenais tavā dzīvē. Tev nozīmīga ir draudzība. Tomēr tavi draugi ir tikai intelektuāļi un tie, kas tev garīgi tuvi. Tu esi izcils mīlnieks, tāpēc vienmēr atvērts jaunajam un alksti pēc nebijušām sajūtām. Tavs spēks ir tavā talantā un spējās. Bet tavs labākais dzīves partneris ir tas, kas pirmkārt mazgā krūtis.

2. Tie, kas nostājoties zem dušas strūklas, vispirms sāk mazgāt krūtis, ir praktiski cilvēki. Tu esi tiešs cilvēks un tev nepatīk runāt aplinkus. Tu piešķir lielu uzmanību ērtībām. Tu neieredzi, ja kāds tevi traucē darbā un neciet, kad cilvēki nepiekrīt tavam viedoklim. Tu esi labs mīlnieks. Tev patīk izmēģināt kaut ko jaunu. Labākā savienība ar tiem, kas pirmo mazgā galvu.

3. Paduses. Tie, kas mazgā tās pirmās, ir uzticami un čakli cilvēki. Diezgan izplatīts cilvēku tips. Tev ir piezemēta daba šā vārda labā nozīmē. Ar visu sirdi tu centies palīdzēt apkārtējiem. Tu bieži nonāc nepatīkamā situācijā, jo neapzinies, ka patiesībā apkārtējie ir patiesi attiecībā pret tevi. Kā mīlnieks tu esi diezgan viduvējs. Pamēģini ieviest nedaudz dažādības savā seksuālajā dzīvē. Labākais partneris tev būs tas, kas pirmkārt mazgā plecus.

4. Tiem, kas pirmkārt mazgā seju, nauda ir prioritāras nozīmes jautājums. Tu darīsi visu (vai gandrīz visu), lai tiktu pie turības. Godīgums tev novirzās otrajā plānā. Draugi – lai palīdzētu (lai neteiktu izmantotu), bet dzīve – šķēršļu josla, kura ir jāpārvar. Apkārtējiem tevi ir grūti saprast, bet tev tas nav svarīgi. Tu ne pārāk uztraucies, ko viņi domā. Tu esi ļoti egocentrisks. Tu esi viduvējs mīlnieks, jo pārāk aizraujies ar baudas saņemšanu, nevis tās sniegšanu. Vislabākā savienība būs ar to, kas izvēlas pirmo mazgāt citu ķermeņa daļu.

5. Tie, kas pirmkārt mazgā plecus, nav pārāk veiksmīgi. Tu bieži nesaņem to, pēc kā alksti. Cilvēkiem tu nešķieti īpaši simpātisks, un aizsargājoties no negatīvā, tu tiecies pavadīt laiku vienatnē. Tikai tādēļ nevajag meklēt mierinājumu pudelē vai pie spēļu galda. Lai gan tas nav retums starp tava tipa cilvēkiem. Tu skaties uz pasauli kā uz vienu vienīgu elli. Nauda un vara tev ir svarīga, taču veiksme visbiežāk tevi pieviļ. Kā mīlnieks tu esi ne visai labs. Tev ir grūti atrast dzīves partneri. Tie, kas vispirms mazgā paduses, ir tava vienīgā iespēja.

6. Tu izvēlējies citu ķermeņa daļu. Diezgan izplatīts cilvēku tips. Bez šaubām tev ir iekšējais spēks, bet cilvēkiem ir grūti to saskatīt. Tev vajag attīstīt sevī avantūrisma dzīslu un iemācīties pārdot savu potenciālu. Dziļi iekšienē tu esi interesanta personība ar ļoti nedaudziem trūkumiem. Taču galvenais moments ir tajā, ka jāattīsta stiprās puses, nevis jāslēpj trūkumi. Tu esi parasts mīlnieks. Tev ir daudz fantāziju, taču pietrūkst drosmes tās īstenot. Labākā partnerība tev ir ar tiem, vispirms mazgā seju.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
4 minūtes
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Sandra Dieziņa: Vai nepieļaus “universāla partijas cilvēka” nonākšanu amatā? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
1 stunda