Kokteilis
Testi

Tests: kurš šajā foto ir visstulbākais? Atbildot godīgi, sapratīsi savu lielāko problēmu!0

Avotss: Our-life-fb.ru

Stress ir problēma, kas skar mūs visus. Bet uz katru no mums stress iedarbojas atšķirīgi: daži dusmojas, citi aizmieg, vēl kāds raud stūrītī. Un kā stress ietekmē jūs? Lai jūs netiktu novirzīti no svarīgām lietām un nerastos lieks stress, mēs radījām maksimāli īsāko tekstu!

Vienkārši aplūkojiet šo attēlu un pasakiet, kurš no četriem attēlotajiem personāžiem jums šķiet pats stulbākais. Viss! Rezultāts gatavs! Bet pēc tam pastāstiet mums komentāros, vai piekrītat rezultātam!

1. Jūs esat ātrs un temperamentīgs!
Jūs varat pēkšņi sadusmoties bez īsta iemesla, vai ne? Jums ir ļoti spilgta personība un savdabīgs domāšanas veids. Jūs augstu novērtējat savu brīvību un unikalitāti. Jūs uzreiz reaģējat, ja kāds mēģina jūs ierobežot vai izvirzīt kādus noteikumus. Ja pārāk ilgi esat stresā, jūs varat eksplodēt kā vulkāns. Esiet piesardzīgi: tas var radīt pārpratumus ar draugiem! Labāk izteikt savas izjūtas uzreiz, nevis tās krāt sevī.

2. Jūs esat pārāk patiess!
Jums patīk būt uzmanības centrā un izklaidēties ar draugiem. Jūs esat atvērts cilvēkiem un viegli veidojat attiecības. Dažreiz jūs jūtaties tik labi, ka kļūstat neaizsargāts un pārāk sirsnīgs. Tā rezultātā jūs nožēlojat savus vārdus un darbus. Citi novērtē jūsu atvērtību un brīvību, bet reizēm ir arī labi zināt mēru. Cenšaties noteikt robežas un tās ievērot saziņā ar cilvēkiem!

3. Jūs ejat citu pavadā!
Jūs esat nedaudz kautrīgs, un jums nepatīk atklāti parādīt savas jūtas. Jums nepatīk konflikti, un jūs mēģiniet nepievērst sev lieku uzmanību. Jūs esat gatavi iet cilvēkiem pretī un pielāgoties viņiem. Jūs baidāties atstāt savu komforta zonu. Jūs slēpjat savas jūtas un vēlmes dziļi sevī, jo esat pieraduši sekot citiem. Mēģiniet izteikt savas domas un vēlmes pārliecinošāk! Sākumā tas nebūs viegli, bet laika gaitā apkārtējie sāks jūsos ieklausīties!

4. Jums ir grūti kontrolēt savas emocijas!
Jums apnīk sazināties ar jauniem cilvēkiem, bieži jums nav par ko ar viņiem runāt, tāpēc cenšaties ātri pabeigt sarunu. Turklāt jūs bieži cenšaties atcelt vai izvairīties no jau iepriekš norunātām tikšanām. Kad jūs esat stresā vai dusmīgi, jūs reizēm varat “norauties”. Lai no tā izvairītos, jums nepieciešams saglabāt garīgo līdzsvaru. Cenšaties būt atvērtāks cilvēkiem un vairāk uzticēties sev tuvajiem draugiem!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Sandra Dieziņa: Vai nepieļaus “universāla partijas cilvēka” nonākšanu amatā? 1
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Otrdien daudzviet Latvijā stipri līs un dārdēs pērkons
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
1 stunda